Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
46 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: N70 Tuş Kilidi Programı Süppeer...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadas bır de denemeden tesekkur edıyoruz......
    n70 ın bır kac cep telefon una attım ama calısmadı....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar n 95 te rssim olsun vidyo olsun ne kadar klosör oluştursanda galeriye bastığında meydanda.bunları ayrı ayrı toparlama ve gizleme imkanı yokmudur acaba deli oldum ya bir yardım lütfen.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

snark333 açılan konu ile alakalı bir mesaj değil ama bu telefonlarda böyle..değiştirme şansın yok..

Ayrıca henuz N70 ve N73 gibi telefonlara otomatik tuş kilidi diye program yok diye biliyorum..Yani boşuna uğraşıyorsunuz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kolega20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    snark333 açılan konu ile alakalı bir mesaj değil ama bu telefonlarda böyle..değiştirme şansın yok..

Ayrıca henuz N70 ve N73 gibi telefonlara otomatik tuş kilidi diye program yok diye biliyorum..Yani boşuna uğraşıyorsunuz..

evet haklısın n70 ve n73 modelerinde telefonun kendinde otamatik tuş kilidi yoktur ancak bu programlar smbyan özelikli oldugu icin telefona uygun bir ek programla bu özeligi kulanabilirsiniz ancak programların cogu bu telefonlarda işlerlik kazanmamaktadır.. verilen programı kurmadan önce telefonunuzun dilini türkcede englıshe cevirin daha sonra programı kurmayı deneyin kurup calıştırdıktan sonrada tekrar türkce yapabilirsiniz dili bu şekil bu programı kurmayı deneyin saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dil değiştirmeye gerek kalmıyor..Araştırdım ve arkadaşımın telefonu için aşağıdaki programı buldum.Program N70 ve N73 te çalışıyor..Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu kolega20 tarafından (17-02-2008 Saat 04:31 ) değiştirilmiştir. Sebep: Dosya ismi değiştirilmesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

deneyen arkadaşlar yorumlarını yazarsa konuyu sabitleyebiliriz memnun kalınırsa teşkkürler kolega20 arakdaşım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thumb

Alıntı kolega20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dil değiştirmeye gerek kalmıyor..Araştırdım ve arkadaşımın telefonu için aşağıdaki programı buldum.Program N70 ve N73 te çalışıyor..Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ilk başta indirdiğim dosya rapidden hatalı inmiş düzeltiyorum yükledim s e r i a l inide kabul etti ancak süreyi daha kısaltabilme imkanı olsa daha iyi olurdu çünkü sadece 1 dakikaya kadar kısaltılabiliyor oto kilit süresi yinede güzel bir program TEŞEKKÜRLER :45:
    Konu YILDIRIMUYDU tarafından (17-02-2008 Saat 05:59 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğine sağlık usta kılavyen yıpranmasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bunda dakika en az 1dakika olarak ayarlanıyor.Bi tane daha var ama suan kendi bilgisayarımdan ggirmiyorum.Fırsat bulduğumda onuda veririm arkadaşlar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Önceki msjımda bahsettiğim tuş kilidi programını silmişim sanırım (Ben hala 6600 kullanıyorumda ) buda yeni bi tuş kilidi programı biras daha fonksiyonel..Deneme fırsatım olmadı ama çalışacağına eminim arkadaşlar..Bi deneyin.Yorumlarınıza göre diğerini de araştırırım..

Yaf benim imzam mı gözükmüyor ne
    Konu DEJAVU®42 tarafından (01-03-2008 Saat 02:08 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri