Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
46 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: N70 Tuþ Kilidi Programý Süppeer...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadas býr de denemeden tesekkur edýyoruz......
    n70 ýn býr kac cep telefon una attým ama calýsmadý....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar n 95 te rssim olsun vidyo olsun ne kadar klosör oluþtursanda galeriye bastýðýnda meydanda.bunlarý ayrý ayrý toparlama ve gizleme imkaný yokmudur acaba deli oldum ya bir yardým lütfen.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

snark333 açýlan konu ile alakalý bir mesaj deðil ama bu telefonlarda böyle..deðiþtirme þansýn yok..

Ayrýca henuz N70 ve N73 gibi telefonlara otomatik tuþ kilidi diye program yok diye biliyorum..Yani boþuna uðraþýyorsunuz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kolega20 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    snark333 açýlan konu ile alakalý bir mesaj deðil ama bu telefonlarda böyle..deðiþtirme þansýn yok..

Ayrýca henuz N70 ve N73 gibi telefonlara otomatik tuþ kilidi diye program yok diye biliyorum..Yani boþuna uðraþýyorsunuz..

evet haklýsýn n70 ve n73 modelerinde telefonun kendinde otamatik tuþ kilidi yoktur ancak bu programlar smbyan özelikli oldugu icin telefona uygun bir ek programla bu özeligi kulanabilirsiniz ancak programlarýn cogu bu telefonlarda iþlerlik kazanmamaktadýr.. verilen programý kurmadan önce telefonunuzun dilini türkcede englýshe cevirin daha sonra programý kurmayý deneyin kurup calýþtýrdýktan sonrada tekrar türkce yapabilirsiniz dili bu þekil bu programý kurmayý deneyin saygýlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Dil deðiþtirmeye gerek kalmýyor..Araþtýrdým ve arkadaþýmýn telefonu için aþaðýdaki programý buldum.Program N70 ve N73 te çalýþýyor..Aþaðýdaki linkten indirebilirsiniz..

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu kolega20 tarafýndan (17-02-2008 Saat 04:31 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Dosya ismi deðiþtirilmesi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

deneyen arkadaþlar yorumlarýný yazarsa konuyu sabitleyebiliriz memnun kalýnýrsa teþkkürler kolega20 arakdaþým..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Thumb

Alýntý kolega20 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Dil deðiþtirmeye gerek kalmýyor..Araþtýrdým ve arkadaþýmýn telefonu için aþaðýdaki programý buldum.Program N70 ve N73 te çalýþýyor..Aþaðýdaki linkten indirebilirsiniz..

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ilk baþta indirdiðim dosya rapidden hatalý inmiþ düzeltiyorum yükledim s e r i a l inide kabul etti ancak süreyi daha kýsaltabilme imkaný olsa daha iyi olurdu çünkü sadece 1 dakikaya kadar kýsaltýlabiliyor oto kilit süresi yinede güzel bir program TEÞEKKÜRLER :45:
    Konu YILDIRIMUYDU tarafýndan (17-02-2008 Saat 05:59 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðine saðlýk usta kýlavyen yýpranmasýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet bunda dakika en az 1dakika olarak ayarlanýyor.Bi tane daha var ama suan kendi bilgisayarýmdan ggirmiyorum.Fýrsat bulduðumda onuda veririm arkadaþlar..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Önceki msjýmda bahsettiðim tuþ kilidi programýný silmiþim sanýrým (Ben hala 6600 kullanýyorumda ) buda yeni bi tuþ kilidi programý biras daha fonksiyonel..Deneme fýrsatým olmadý ama çalýþacaðýna eminim arkadaþlar..Bi deneyin.Yorumlarýnýza göre diðerini de araþtýrýrým..

Yaf benim imzam mý gözükmüyor ne
    Konu DEJAVU®42 tarafýndan (01-03-2008 Saat 02:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 2/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri