Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/111 İlkİlk 1234567891011122752102 ... SonSon
1101 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Güncel Galatasaray Haberleri

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fiesta54 Nickli Üyeden Alıntı
    İyi ya işte bende onu söylüyorum o jeepler suyla çalışmıyor. çalışması içinde benzin öpücükle alınmıyor.:spying:
    onların yastık altını bi görsen :spying:
    burada polemiğine bile girmezsin
    sevgi ve saygılar:victory:

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ne olursa olsun paraları ödenmeli. Elin adamı gün gelir bunu kullanır.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yaban ali Nickli Üyeden Alıntı
    Ne olursa olsun paraları ödenmeli. Elin adamı gün gelir bunu kullanır.
    yaw bu gidişle tüm forumu karşıma alacam :rotate1:
    adamların paraya ihtiyacımı var allahınızı severseniz hikaye anlatmasınlar bu adamlardan en düşük parayı alan 1 trilyon alıyor söyleyin bana hanginiz ömür boyu çalışsa bu parayı toplar hanginiz :grimace:

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biz kazanamayız ama, futbolcuların çoğu kazanır. Paraya veren çalar düdüğü. Kimse babasının hayrına oynamaz. Biraz inadına yazıyorsun gibi geldi bana..

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biz kazanamayız ama, futbolcuların çoğu kazanır. Paraya veren çalar düdüğü. Kimse babasının hayrına oynamaz. Biraz inadına yazıyorsun gibi geldi bana..
    ne inadı canım kardeşim ne babasının hayrı bak parayı onlar kazanıyor tasası bize düşüyor bu işler böyle nası yendik ama nassı taktık ama v.s. amaaaaa parayı götüren onlar şimdi soruyorum sen veya forumdakilerin tümü kaçınız futbolcuların yaşam tarzlarını biliyorsunuz nerelere takılıyorlar ne yiyorla ne içiyorlar aylık masrafları ne 350 milyon lira asgari ücret olan bir memlekette onların ağlamaya hiç ama hiiiiiiiiiiiiiiiç hakları yok
    sevgi ve saygıyla kal.....

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bir konuda haklısın, "zenginin parası züğürdün çenesini yorar."

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bir konuda haklısın, "zenginin parası züğürdün çenesini yorar."
    sonunda anlaştığımıza sevindim dostum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fa77 Nickli Üyeden Alıntı
    sonunda anlaştığımıza sevindim dostum
    Hadi olm. ne anlaşacağım seninle yöentimden birileri san paramı yedirdi ne yaptı bilemem ama onları koruduğun aşikar. bu yönetim gelene kadar bu kadar para sorunu oluyormuydu hiç... bu yönetim ağzıyla kuş tutsa bana yaranamaz. hoş onların tutacağı kuşlarda mutlaka kuş gıribine yakalanmıştır.:spying:

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu yönetim zaten güven oyu alamamış bir yönetim. Derhal çözüm bulunması lazım. Ben GS li olmadığımı belirtmiştim. Ancak kurallar dahilinde doğruları her zaman yazarım. Baktım tepki var. O zaman yazmam. Ancak cafeye sadece çay içmeye uğrarım.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fiesta54 Nickli Üyeden Alıntı
    Hadi olm. ne anlaşacağım seninle yöentimden birileri san paramı yedirdi ne yaptı bilemem ama onları koruduğun aşikar. bu yönetim gelene kadar bu kadar para sorunu oluyormuydu hiç... bu yönetim ağzıyla kuş tutsa bana yaranamaz. hoş onların tutacağı kuşlarda mutlaka kuş gıribine yakalanmıştır.:spying:
    yönetimin en büyük düşmanı benim abi sen merak etme ben yıllardır bu futbolcuların aldığı paraya takığım sadece :gift: bide ağlamazlarmı fitil oluyorum valla

Sayfa 2/111 İlkİlk 1234567891011122752102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri