Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Yeni çýkan Fiat Linea'yý nasýl buldunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Onur Özkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yinede arabada avrupa dan þaþmamak lazým...!!!
    katýlmýyorum....ya mercedes yada japon......selametle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim bildigim kadarı ile mercedes almandı ama_??

Kullanýcý Bilgi Menüsü

...mercedes için avrupadýr bilmemnedir demeye gerek yokki.....bana göre dünyanýn en iyi aracý.....e bi çoðumuzun parasý ona yetmeyeceði için mecburen japon....onu kastetmiþtim....selametle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yeni cikan arabalarin hepsi iyi marka onemli degil aslinda..fiat sehir icinde cok kullanisli bir secim olur.arkadasim audi aldi torpiddo kismi 3 defa ariza yapti yenisi takildi yine sorun 2 senen sonra arabayi satti..birazda sans

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon Nogood

nedense herkez MERCEDES diyor ben ise buna katilmiyorum eskiden Mercedesler saglam ve gunenilirdi fakaf birkac senedir nanay onun icin cok musteri verdiler BMW ve AUDIye.4 sene evvel E sinifi 270CDI aldim birdahami HAYIR bikmistim garaja gitmekten.:46:
    Soruya gelince bana hos gelmiyor cunku goz aliskanligi yok bu tip model avrupada yok oldugu icin olsa arka farlarin gorunumu Peugeot 406 ya benziyor on tam anlamiyla Fiat
    Konu Tamerk tarafýndan (18-05-2007 Saat 13:13 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben tofaþ fýat doblo ' dan þaþmam.yerli malý yurdun malý her Türk o nu kullanmalý.selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Tamerk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    nedense herkez MERCEDES diyor ben ise buna katilmiyorum eskiden Mercedesler saglam ve gunenilirdi fakaf birkac senedir nanay onun icin cok musteri verdiler BMW ve AUDIye.4 sene evvel E sinifi 270CDI aldim birdahami HAYIR bikmistim garaja gitmekten.:46:
    Soruya gelince bana hos gelmiyor cunku goz aliskanligi yok bu tip model avrupada yok oldugu icin olsa arka farlarin gorunumu Peugeot 406 ya benziyor on tam anlamiyla Fiat
    aldýgýnýz araç mercedes dizel bir araç sanýrsam
    dizel gurubunun markasý ne olursa olsun benzinli araca nazaran daha çok arýza yaptýgý ve servise girdiðini duymuþtum
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

geçen hafta inceledim ben bu aracý
    1.4 motor var az yakýtý oldugunuý söylediler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý satelcom Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben tofaþ fýat doblo ' dan þaþmam.yerli malý yurdun malý her Türk o nu kullanmalý.selamlar.
    Doblo çok seri bir araç olduðu için motorunun ömrünün kýsa olduðunu duymuþtum.. 100.000 km civarýnda motor istiyormuþ..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Hakan Gül Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Doblo çok seri bir araç olduðu için motorunun ömrünün kýsa olduðunu duymuþtum.. 100.000 km civarýnda motor istiyormuþ..
    bence yanýlýyorsun
    çünkü þu anda en fazla satýlan ticari araç bunlarýn büyük çogunluðuda uzun mesafe yapan servis araçlarý böyle olsa pek tutulmazdý bence çok þýk zarif ve güzel bir araç
    selametle
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri