Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Yeni çýkan Fiat Linea'yý nasýl buldunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon1 Old

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    aldýgýnýz araç mercedes dizel bir araç sanýrsam
    dizel gurubunun markasý ne olursa olsun benzinli araca nazaran daha çok arýza yaptýgý ve servise girdiðini duymuþtum
    Dediginizde haklisiniz ama senede 52000 km yapan birkisiyi ancak dizel araba kurtarir bu istek uzerine degil mecburiyet olmustu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bence yanýlýyorsun
    çünkü þu anda en fazla satýlan ticari araç bunlarýn büyük çogunluðuda uzun mesafe yapan servis araçlarý böyle olsa pek tutulmazdý bence çok þýk zarif ve güzel bir araç
    selametle
    iyi araç onlar aðam...ancak genel olarak italyan arabalarý seri motorlara ve daha kýsa ömürlere sahip olduðundan yanýltýcý olabiliyor....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Tamerk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Dediginizde haklisiniz ama senede 52000 km yapan birkisiyi ancak dizel araba kurtarir bu istek uzerine degil mecburiyet olmustu.
    valla en iyi dizel teknolojisi mercedes ve volkswagen de olmasýna raðmen dizeller her daim sorun yaratýr...dizele mecbur kalýyosanýzda bence çok pahalý olmayan bi dizel alýn...en azýndan problem çýktýðýnda çok fazla canýnýz sýkýlmaz...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence fiat'ýn en güzel görünümlü arabasý.biraz Chrysler'e benzetmiþler.nefis olmuþ.ama 1.4 motor bu arabayý kaldýrýrmý?beygir gücü yeterlimi birde ona bakmak lazým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu hafta hemen 1300 ytl zam yaptýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Hakan Gül Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Doblo çok seri bir araç olduðu için motorunun ömrünün kýsa olduðunu duymuþtum.. 100.000 km civarýnda motor istiyormuþ..
    benim doblo 1.910CC/105BG JTD.tam anlamýyla yer uçaðý.sadece vergisi pahalý.800YTL yýllýk vergisi.uslu kullanýrsan 1LT mazot ile 20km yapýyor.seri ve sert kullanýrsan km de 150 ytl ye çýkar.benim motor 52000 km de.2004 model þimdilik hiçbir sorunum yok.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eylül-Ekim ayýný bekleyin arkadaþlar, Linea dizel 125 hp geliyor. Dynamic deðil emotion modelini (full) herkese tavsiye ederim. Fiyatýn 35-40 bandýnda olmasýný bekliyorlar. Canavar gibi araç. Ben test sürüþünü yaptým multijet emotion modelinin. Çok sessiz ve atak bir araç. Geleneksel Fiat konforu maksimuma çýkarýlmýþ. Birde grande punto'nun NCAP 5 yýldýzý olsa mükemmel olacak ama....

sevgiler herkese...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

süper görünüyor gerçektnde paylaþým için saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yollarda bir hayli fazla görmeye başladım sanırsam tuttu bu araç

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaşlar ben aracı bayide inceledim ve şu eksikleri gördüm yada beğenmediğim yanları :
    1. işcilik zayıf, özelikle içinde aşırı kulanılan plastik.
    2. dış görünüşü güzel görünüyor ama daha ileri yok.
    3. Dizel araçların servis ücretleri yıllık çok uçuk. az km yapan birisi için düşündürücü.
    4. konforu fiyatına göre pahalı geldi.
    bence tercihim olmazdı bu araca.

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri