Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Goldmaster-Topfield Sistem Id Dönüştürücü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı engin67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet cevap bekliyoruz 9400vcı tf 59000 cı yapmak için eğer uydudan güncelleme seceneği aktif ise
    arkadaşım tabiki 59000 CI nın sistem ıd sini 581 yapıp 9400 VCI ya yükleyebilirsin. ama şu an 59000CI daki uyududan güncelleme yok aslında uyduya verilen yeni yazılım yok.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar Goldmasterin 9400 VCI Topfield 5000 CI Topfield 5000 CI id deyişince ne gibi avantaj var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan kardeş tşk.ederiz yalnız cihazın ID'sini nereden öğreniyoruz ve bilgisayar üzerinden mi yoksa başka birşekilde mi yükleyeceğiz tşk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon1 Old

Alıntı mutlu14 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volkan kardeş tşk.ederiz yalnız cihazın ID'sini nereden öğreniyoruz ve bilgisayar üzerinden mi yoksa başka birşekilde mi yükleyeceğiz tşk
    cihaz açılırken ön panelde yazıyor, ayrıca sistem bilgilerinde var, yazılımı buradaki programla acarsan orada da görebilirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar Goldmasterin 9400 VCI Topfield 5000 CI Topfield 5000 CI id deyişince ne gibi avantaj var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mutlu14 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım cihazı acarken yazan ilk bastaki numara zaten id numarası.Sistem bilgilerindende bakabilirsiniz..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mresit Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Avantajı Yok arkadaşım menude biraz degişik fazla degil siz kendi yazılımında kalınız
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

thanx maaaaaaaaaaaaaan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunu ben beceremedim acaba 9400 junoya orjinal yazilimda 281 olarak geçen ıd kismina: 291 (beko500), 201 (tf3000) olarak degistirdim ve kaydettim her ikisindede cihaz e-6 hatasi verdi acaba nerde yanlis yapiyorum...

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri