Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Goldmaster-Topfield Sistem Id Dönüþtürücü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

volkan hoca ,tf 59000 cý nýn yazýlýmdaki ýd sini bu dönüþtürücü ile 1581 den 581 yapýp gm 9400vcý ye yüklersek bir problem olurmu, uydudan güncelleme yaparmý? buraya hangi mödelden kime dönüþ yapýlabalir bir liste yapýlýrsa kimsenin kafasý karýþmaz ve bazý sorular da baþlangýçta cözülmüþ olur, kolay gelsin

not : bu düþtürücü ile tf 59000cý yazýlýmýnýn 1581 olan ýd sýný 0581 e dönüþtürdüm bu yazýlým 9400 vcý ya uygunmudur?59000 cý yazýlýmý dönüþdürücüden sonra dönüþtürücüde gözüken 9400 vcý ile ayný deðerlere geldi.
    Konu engin67 tarafýndan (23-05-2007 Saat 11:41 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ARKADASLAR

bende gm 57000 cý cihaz var ben bu cihaza Topfield yazýlýmý atmamýn bana nasýl bir faydasý olucak bunun la ilgili beni bilgilendirebilirmisiniz .
    goldmastermý , Topfield mi olmasý avantajlý
    benim cihazda su an 3 uydu var türksat , hotbord , hispasat

þimdiden teþekkkur ediyorum .

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon1 Old

Alýntý setunc Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ARKADASLAR

bende gm 57000 cý cihaz var ben bu cihaza Topfield yazýlýmý atmamýn bana nasýl bir faydasý olucak bunun la ilgili beni bilgilendirebilirmisiniz .
    goldmastermý , Topfield mi olmasý avantajlý
    benim cihazda su an 3 uydu var türksat , hotbord , hispasat

þimdiden teþekkkur ediyorum .
    eðer bu dönüþtürücü ile tf 59000 ci olabiliyorsa uydudan güncelleme seçeneði de aktif ise faydasý olabilir þu an için gm 9400 serileri tf tabanlý olduðu için birbirlerine dönüþümleri mümkün özellikleri aþaðý yukarý ayný ,tf nin yazýlým desteði gm göre daha az

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende 9400vcý var topfield 5000cý yüklesem degiþen ne olur volkan usta zahmet olmasa aydýnlatýrsan memnun oluruz kafamýz karýþtý teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý engin67 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    eðer bu dönüþtürücü ile tf 59000 ci olabiliyorsa uydudan güncelleme seçeneði de aktif ise faydasý olabilir þu an için gm 9400 serileri tf tabanlý olduðu için birbirlerine dönüþümleri mümkün özellikleri aþaðý yukarý ayný ,tf nin yazýlým desteði gm göre daha az
    bilgi için teþekkurler ..
    tf 59000 ci için bilgi bekliyoruz

iyi çalýþmalar ..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý setunc Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bilgi için teþekkurler ..
    tf 59000 ci için bilgi bekliyoruz

iyi çalýþmalar ..
    evet cevap bekliyoruz 9400vcý tf 59000 cý yapmak için eðer uydudan güncelleme seceneði aktif ise

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ömer yazýcý Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bende 9400vcý var topfield 5000cý yüklesem degiþen ne olur volkan usta zahmet olmasa aydýnlatýrsan memnun oluruz kafamýz karýþtý teþekkürler.
    buraya bir konu açýldý cevap verecek bilgili birisi yok galiba bekliyoruz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

engin bu konuyla ilgili bi dosya buldum ben 9400 vcý nin 59000 cý ya donusumu diye ama dosyaya guvenemedigim için atmadým.

baska bi forumdada bi yazý var bu konuyla ilgili yazýyý atýyorum , dogruluk payý nedir bilmiyorum

"arkadaþým topfield 59000 cý ler bildiðin gibi uydudan güncellemeli bazý arkadaþlar goldmaster 9400 cý cihazlarý tf 59000 cý yapýp uydudan güncellemeli yapmýþlar cihazýn satýcý firmasý bunu farkedince bütün cihazlara gm 9400 cý yazýlýmýný uydudangönderdi ve uydudan güncelleme seçenegini kaldýrdý ,daha sonra tf 59000 cihazlarý toplayarak bunlarýn içine bir çeþit çip entegre ettiler .donanýmsal bir hata deðil senin anlayacagýn .iki cihazýda pazarlayan firma ayný ama aralarýndaki fiyatfarkýndan dolayý sanýrým bütün bunlar gerçekleþti bilgilerine

Kullanýcý Bilgi Menüsü

istersen dosyayýda gönderebilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

engin bu konuyla ilgili bi dosya buldum ben 9400 vcý nin 59000 cý ya donusumu diye ama dosyaya guvenemedigim için atmadým.

baska bi forumdada bi yazý var bu konuyla ilgili yazýyý atýyorum , dogruluk payý nedir bilmiyorum

"arkadaþým topfield 59000 cý ler bildiðin gibi uydudan güncellemeli bazý arkadaþlar goldmaster 9400 cý cihazlarý tf 59000 cý yapýp uydudan güncellemeli yapmýþlar cihazýn satýcý firmasý bunu farkedince bütün cihazlara gm 9400 cý yazýlýmýný uydudangönderdi ve uydudan güncelleme seçenegini kaldýrdý ,daha sonra tf 59000 cihazlarý toplayarak bunlarýn içine bir çeþit çip entegre ettiler .donanýmsal bir hata deðil senin anlayacagýn .iki cihazýda pazarlayan firma ayný ama aralarýndaki fiyatfarkýndan dolayý sanýrým bütün bunlar gerçekleþti bilgilerine
    ilgine çok teþekkürler( dosyayý : Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. : gönderirsen bir incelemek istiyorum)
    bende de var bir dosya ama acaba ayný dosya mý ancak daha önce 59000 cý yý yükleyenler sorun yaþadýlar ve tekrar 9400 vcý ya döndüler tf 5900 cihazýn açýlýþýnda 1581 vcý 581 bu dönüþtürücüyle her iki çýhazýn ýd leri eþitleniyor , benim öðrenmek istediðim her iki yazýlýmý da ayný hale getirdik acaba güncelleme seceneði aktif olacakmý?,baþka hatalar verecekmi? þuanda 59000 nin ýd sýný dönüþtürücü ile 581yaptým dosya boyutlarý da ayný veya vcý nýn ýd sýný 1581 de yaparým üzerine, 59000 cý yazýlýmý atýlýr hale gelir,59000 cý kullanýcýlarý acaba uydudan güncelleme yapabiliyormu bunu öðrenmek istiyorum,neden volkan,zalim hocalar bir cevap vermiyorlar anlamadým
    Konu engin67 tarafýndan (24-05-2007 Saat 14:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri