Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Goldmaster-Topfield Sistem Id Dönüþtürücü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý engin67 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    evet cevap bekliyoruz 9400vcý tf 59000 cý yapmak için eðer uydudan güncelleme seceneði aktif ise
    arkadaþým tabiki 59000 CI nýn sistem ýd sini 581 yapýp 9400 VCI ya yükleyebilirsin. ama þu an 59000CI daki uyududan güncelleme yok aslýnda uyduya verilen yeni yazýlým yok.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar Goldmasterin 9400 VCI Topfield 5000 CI Topfield 5000 CI id deyiþince ne gibi avantaj var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

volkan kardeþ tþk.ederiz yalnýz cihazýn ID'sini nereden öðreniyoruz ve bilgisayar üzerinden mi yoksa baþka birþekilde mi yükleyeceðiz tþk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon1 Old

Alýntý mutlu14 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    volkan kardeþ tþk.ederiz yalnýz cihazýn ID'sini nereden öðreniyoruz ve bilgisayar üzerinden mi yoksa baþka birþekilde mi yükleyeceðiz tþk
    cihaz açýlýrken ön panelde yazýyor, ayrýca sistem bilgilerinde var, yazýlýmý buradaki programla acarsan orada da görebilirsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar Goldmasterin 9400 VCI Topfield 5000 CI Topfield 5000 CI id deyiþince ne gibi avantaj var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mutlu14 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþým cihazý acarken yazan ilk bastaki numara zaten id numarasý.Sistem bilgilerindende bakabilirsiniz..
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mresit Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Avantajý Yok arkadaþým menude biraz degiþik fazla degil siz kendi yazýlýmýnda kalýnýz
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

thanx maaaaaaaaaaaaaan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bunu ben beceremedim acaba 9400 junoya orjinal yazilimda 281 olarak geçen ýd kismina: 291 (beko500), 201 (tf3000) olarak degistirdim ve kaydettim her ikisindede cihaz e-6 hatasi verdi acaba nerde yanlis yapiyorum...

Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri