Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: powercý+p7000 güncel en son yazýlým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart powercý+p7000 güncel en son yazýlým

selam lar arkadaþlar ben cihazýmýn menüsünden memnun deðilim emü yazýlýmý atan bayii yeni menü attý ama kirli bir mavilik menüyü boðmuþ goldmaster ve kaon marka cihaz kullandým ama ciruzer mý nedir onun dalgasýna cihazýmdan oldum çok baba cihaýmý kaybettik neyse uzatmayým þimdiki cihazýmýn adam gibi menüsü olan yeni yazýlýmý çýktýysa bana yazýn sevinirim bu cihazý kötülemiyorum ama tek kusuru menüsü bunu bize kaon tabanlý diye kastýlar neyse hepinize selamlar bana yardýmcý olursanýz sevinirim sensi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

finest powercý+p7000

Alýntý sensi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selam lar arkadaþlar ben cihazýmýn menüsünden memnun deðilim emü yazýlýmý atan bayii yeni menü attý ama kirli bir mavilik menüyü boðmuþ goldmaster ve kaon marka cihaz kullandým ama ciruzer mý nedir onun dalgasýna cihazýmdan oldum çok baba cihaýmý kaybettik neyse uzatmayým þimdiki cihazýmýn adam gibi menüsü olan yeni yazýlýmý çýktýysa bana yazýn sevinirim bu cihazý kötülemiyorum ama tek kusuru menüsü bunu bize kaon tabanlý diye kastýlar neyse hepinize selamlar bana yardýmcý olursanýz sevinirim sensi
    mail adresim için yapýlan deðiþikliðe teþekkür ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri