Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: SANSUİ Problem, Görüş Ve Önerilerinizi Buruya yazın!!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

peki sadece tp sini yükleyebilirmiyiz. dün cihazdan tp.sat dosyasını bilgisayara indirdim aynı şekilde tp listesini geri yükleyebilirimiyiz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet yukleyebilirsin aslında chanal listeni .cha uzantılı canal listenide pc ye upload et hep onuu kullan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

abi kusura bakma benim sansui 6000 cý uydu alýcým var ben buna format atamadým nasýl format atýlýr bana yazarsanýz sevinirim bide emu yazýlýmý falan diyolar ayrýntýlý bir þekilde anlatýrsanýz sevinirim....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sansui 6000sc var D+*** satýrý 2 tane açaba hangisine gireçegiz bu keyleri yardýmcý olurmusunuz arkadaþlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

01 keyi aktifoldumu baþý01 olana 02 aktif oldugunda baþý 02 ile baþlayana

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sansui 5100 fta cihazýna teknik destek verilmesini istiyorum çünkü cihazda bi arama yapýyorsunuz(network arama) cihaz 40 kanal buluyor buna bir el atsanýz çok tþk ederiz ii çalýþmalar.saolun saygýlarýmla..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý madoc23 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sansui 5100 fta cihazýna teknik destek verilmesini istiyorum çünkü cihazda bi arama yapýyorsunuz(network arama) cihaz 40 kanal buluyor buna bir el atsanýz çok tþk ederiz ii çalýþmalar.saolun saygýlarýmla..

cihaz son yazýlýmýný atmayý deneyin yada hazýr kanal listesi yükleyin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu sansui 7000 lerde pip özelliði neden yok acaba bu bir yazýlýmla düzeltilemezmi. sansui 7000ler sansui 7500 e dönüþtürülemezmi acaba. Ayrýca sansui pvr lara neden yeni yazýlým çýkmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yardýma ihtiyacým var cihazý yeni aldým forumdada yeniyim belkide yüklü ben bulamadým bu cihazdaki kayýtlarý nasýl alabilir bilgisayara aktarabilirim cihaz pvr7500
    Konu badiozgur tarafýndan (13-07-2013 Saat 10:48 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: eksik bilgi

Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri