Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arasý

Konu: Amstrad 16000 Serisi Yazýlým Yüklenmesi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

amstrad cihazlarýn desteðini kesti kardeþim ne yazýlým veriyor nede ilgileniyor size tavsiyem kesinlikle amstrad almayýn derim. biz birþey istemiyoruz en azýndan bissler için bir yazýlým verilebilir elle giriyorsun açmýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhabalar,
    Benim cihazým Amstrad MD16100 Plus ve uzun bir süredir uydudan güncelleme yapamýyor, forumlarda okuduklarýmdan anladýðým kadarý ile sanýrým þu ana (OTA)yazýlýmýn yeniden yüklenmesi gerekiyor ve bu yazýlým forumlarda veriliyor. Öncelikle benim sormak istediðim bir husus var , internetten indireceðimiz yükleyici programý bilgisayarýmýza kurarak güncelleme yazýlýmýný uydu cihazýna RS 232 kablo baðlantýsý ile tarif edilen yönergeleri izleyerek aktaracaðýz burayakadar sorun yok. Mesele þu; kullandýðým laptop un arkasýnda RS232 giriþi görünümlü bir soket var ve dikkatlice baktýðýmda bunun harici bir ekran baðlantýsý saðlama soketi olduðunu fark ettim, elimde bulunan standart RS 232 baðlantý kablosunun birucunu kesip USB 2.0 soketli birkablo ile birleþtirsem ayný görevi yaparmý? Sonuçta USB baðlantýsý da veri aktarýmlarý için kullanýlan bir baðlantý þekli diye düþünüyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaþlarýn görüþüne ihtiyacým var . Yardýmcý olabilirseniz sevinirim. Saygýlarýmla,

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tskler

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri