Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: Ye 2000 Plus Seri Inf 614 P 2008 04 16 Yený Emu Yazýlým'rý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha Ye 2000 Plus Seri Inf 614 P 2008 04 16 Yený Emu Yazýlým'rý

SUPER SAT FORUM AÝLE'si UYE'ri.

YE 2000 PLUS SERI

INF 614 P 2008 04 16

YENI EMU YAZILIM'rý ( NEW EMU FIRMWARE )

TUM ACILABILEN AUTO PAC."ler OK

Yazýlýmlar hakýnda @DOKTOR Ustadýn acýklamasýndan alýntýdýr.

dikkat....cihazlarýn garantilerinin çoðu bittiðinden yazýlmlarý uygularken yapýlacak hatalarda sorumluluk almanýz gerekeceðini,önemle hatýrlatýrým...önce yazýlýmlarý tecrübeli arkadaþlarýn denemesini ve onay bekleyin,hangi yazýlýmý yüklemeniz gerektiði ve loader hakkýnda yardýnm isteyin,emin olmadýðýný iþlemler yapmayýn 200x fta ve cý eklenecek hazýrlanýyor.
    sadece tps güncellendi FREEX AÇARMI *** WÝEW AÇARMIÝGELECEKMÝ vb SORULAR sormayýn..zaten serideki hafýza limitleri sondadýr,bazý arkadaþlar hala sorunun yenilere veriliyor eskilere yok olduðunu savunuyor,son kez söylüyorum bu yazýlýmlarýn desteði AUTO YADA 2 GÜNLÜK geçici EMU olaylarý için VERÝLEMEZ.. ve verilmeyecek,saçma sapan þahsiyetsizler yüzünden artýk iyice bunaldým..daha satýldýðýnda emu bile olmayan cihazlara eldeki imkanlarý zorlayarak destek vermeye çalýþrken herkesin neyi ve ne hakla istediðini bilme zamaný,emu desteði ile geçici EMU ÇÖZÜMLERÝNÝ bu seride vermemiz imkansýz,yani her 2 günde bir bu yazýlýmlarý veremeyiz ve stabil altyapýyý deðiþtiremeyiz..bu böyle bilinsin..þimdi çýkýp birileri gine yok unutulduk yok yenilete var vb saçmalýklara baþlarsa o zaman bende anlamayanlar için bundan sonra firmayla muhatap olun ben yokum derim olur biter..artýk nankörlerden býktým.onun dýþýnda yazýlým altyapýsý izin verdiði sürece yazýlým desteðiniz kesinlikle sürecek ama DÝÐERLERÝ ÞUNU AÇIYOR vb laflarýný unutun...beni hiç ilgilendirmiyor,beni ilgilendiren yazýlýmlarý sürdürebilmek..hepsi bu.
    SUPER SATT FORUM AÝLE'si ve TUM YE 2000 X PLUS SERI'si Kulanýcýlarýna hayýrlý olsun.

Herkese iyi seyirler.
    Konu ALFA73™ tarafýndan (17-04-2008 Saat 11:26 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Yený EMU yazýlýmlarý verýldý ( NEW EMU FIRMWARE UPLOAD ) 2008 04 16

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha Ye 2000 Plus Seri Inf 614 P 2008 04 16 Yený Emu Yazýlým'rý

SUPER SAT FORUM AÝLE'si UYE'ri.

YE 2000 PLUS SERI

INF 614 P 2008 04 16

YENI EMU YAZILIM'rý ( NEW EMU FIRMWARE )

TUM ACILABILEN AUTO PAC."ler OK

SUPER SAT FORUM AÝLE'si ve TUM YE 2000 X PLUS SERI'si Kulanýcýlarýna hayýrlý olsun.

Herkese iyi seyirler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri