Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hispasat yardım

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon Giveup Hispasat yardım

Arkadaşlar hispasatı bir türlü bulamıyorum lütfen bir el atın

yer tokat
    çanak 120 cm parabol
    lnb next 3.0 db
    next 2000 cıs super plus

hotbird buluyorum hotbirdden hispasata doğru dönüyorum fakat sinyal 60-70 vuruyor kalite 10 dan yukarı çıkmıyor 11.851 nolu frekans üzerinde hiç bir sinyal yakalayamadım
    telstar 12 bulayım ordan hispasata yöneleyim dedim onuda bulamadım
    nerede hata yapıyorum acaba resimlerini bugün çekip yarın siteye ekleyeceğim çanağın önü açık ama birde sizden fikir alalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım bu linke bakmanı tavsiye ederim
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım eğer tokatta astra çıkıyorsa onu ayarla zaten aynı yayınlar var hispasat ile hispasat biraz zor çıkıyor o yüzden astrayı bulmaya çalış

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hispasat bulma şekli

30 W-HİSPASAT-11932-V-27500-%80 Hispasat uydusu için en iyi frekans mutlaka bur frikansı girmelisin.
    unutmadan şunu da söyleyeyim yayını bulduktan sonra lnb saat yönünde çevirmeslisin

sana fotohraf göndermek istiyorum ama göderemiyorum.bilmiyorum.
    kolay gelsin....

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yuksel59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım bu linke bakmanı tavsiye ederim
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu linki inceledim dostum teşekkürler

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan10 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    30 W-HİSPASAT-11932-V-27500-%80 Hispasat uydusu için en iyi frekans mutlaka bur frikansı girmelisin.
    unutmadan şunu da söyleyeyim yayını bulduktan sonra lnb saat yönünde çevirmeslisin

sana fotohraf göndermek istiyorum ama göderemiyorum.bilmiyorum.
    kolay gelsin....
    arkadaşım akşam bunu frekansı deneyeceğim teşekkürler

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umuter Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım eğer tokatta astra çıkıyorsa onu ayarla zaten aynı yayınlar var hispasat ile hispasat biraz zor çıkıyor o yüzden astrayı bulmaya çalış
    astra - sirius - hotbird tamam arkadaşım benim amacım hispasatı da keşfetmek bulunduğum yerden çekiyormu çekmiyormu onun için ek çanak alacağım deneyeyim diyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hispasat ile astradaki kanallar hemen hemen aynı bende hispasat var ama sinyalleri kuvvetli gelmiyor o yüzden ben düşünüyorum astraya çevirmeyi çanağı hispasat biraz nazlı bir uydu hava koşullarından bile etkilenip sinyal seviyesi gidebiliyo o yüzden dedim astraya yönel diye kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dance

Alıntı umuter Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hispasat ile astradaki kanallar hemen hemen aynı bende hispasat var ama sinyalleri kuvvetli gelmiyor o yüzden ben düşünüyorum astraya çevirmeyi çanağı hispasat biraz nazlı bir uydu hava koşullarından bile etkilenip sinyal seviyesi gidebiliyo o yüzden dedim astraya yönel diye kolay gelsin
    aydında 90 lıkla tamamı olmasada kanal geliyor105 lik veya 120 likle epey knal izlenir aydındA(D+ TEKİLLA VS... BUNLAR ÇIKIYOR ZATEN 90 LIKLA

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bu çanak şuanda hotbir de bakıyor acaba hispasatı göröürmü resimler de hispasata çevireceğim tarafı çektim evler var ama engelleme olurmu
    lütfen fikirlerinizi bekliyorum

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri