Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vodafone'nin web işlemleri servisi sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon8 Vodafone'nin web işlemleri servisi sorunu

Arkadaşlar şifremle web servisine giriyorum surekli sunucu yogun yada lütfen daha sonra tekrar deneyin yazıyor .Kapsama alanı genişletmesini bırakın web servisinde rahat bile olamıyoruz
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben çok rahat giriyorum ve hatta mesaj bile yolluyorum bende burada sorun yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben çok rahat giriyorum ve hatta mesaj bile yolluyorum bende burada sorun yok
    Bende yolluyorum ama surekli denemek gerekiyor..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende yolluyorum ama surekli denemek gerekiyorBunun gibi..

Lütfen, bir süre sonra tekrar deneyin
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Lütfen, bir süre sonra tekrar deneyin
    birde bu adresten tekrar denermisin
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    birde bu adresten tekrar denermisin
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Deneyecem bilgi veririm
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yine aynısını yapıyor @hallederiz.Şikayet var sitesindede bu sorunu dile getirmişler
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yine aynısını yapıyor @hallederiz.Şikayet var sitesindede bu sorunu dile getirmişler
    ilk defa bugün akşam üzeri bendede oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İşkence devam ediyor koskoca vodafon sitesi hala baglanmıyor
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

OLaya el attım az önce müşteri hizmetlerini aradım gerekli bilgileri aldılar kimse giremiyor şikayet var ve supersat sitesini örnek gösterdim herkesin sorun yasadıgı deli etti bu vodafone

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri