Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: next2005 d kanal kilidi acılmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uuffuukk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mehmetbey kurukafadan sonra 2005 in yazılımını atcammı yenıden
    gerek yok ama tazelersen sana kalmış bişidir :45:

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekur ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uuffuukk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mehmetbey kurukafadan sonra 2005 in yazılımını atcammı yenıden
    arkadaşim yazılımı kup230 ile klavyeden boşluk tuşuna bastıktan sonra at kup240da bazen sorun cıkabiliyor ilk önce kurukafayı cıhaza atın ardından cihazınızın hwsıne uyumlu yazılımı kup230 ile dediğim gibi yükleyin yazılımdan sonra cıhaza reset atın daha sonra kumandadan sarı mavi yeşil menü basın *** menusu ekrana gelecek ordan sarı tuş ok basın keyleri defauld yapın *** menusu acıkken cıhazın fişini sökün takın artık kanal kilidi acık konuma gelir kolay gelsin dediğim işlemleri yapın sorun kalmaz

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağolun bi sorun olursa donerim emekleriniz icin teşekur ederim

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar next 2005 d kuru kafa atım ne dedinizse yaptım acamadım bi turlu ne bicim kanal kilidi bu yardim ederseniz sevinirim sonunda cihazı kıracam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam
    Ben cihazı yeni aldım acemiyim next 2005 d şifre menüsüne nasıl giriliyor. manuel girim için! yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar next 2005 d kuru kafa atım ne dedinizse yaptım acamadım bi turlu ne bicim kanal kilidi bu yardim ederseniz sevinirim sonunda cihazı kıracam
    Savaş17 arkadaşımızın dediklerini harfi harfine yaptıysanız mutlaka açılması lazım ***leri default yaptıktan sonra makineyi mutlaka arka anahtardan yada fişten söküp tekrar takın ve kanal kilidini açın.Mutlaka bir yerde eksik yapıyorsunuz.Ben yıllardır böyle yapıyorum açılmayana hiç rastlamadım...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri