Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: LİNUX_UBUNTU 7.04 Feist işLEtim sistemi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2 LİNUX_UBUNTU 7.04 Feist işLEtim sistemi

Linux tabanlı popüler işletim sistemlerinden biri olan Ubuntu'ya ulaşmak artık eskisinden çok daha kolay.Kurulum dosyalarının yer aldığı CD'lerin adresinize gönderilmesi için yapmanız gereken tek şey https://shipit.ubuntu.com/login adresine girerek gerekli bilgileri doldurmak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler... ama almıycam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

süre sınırlaması oluyor almak isteyenler acele etsinler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cd ler bugün elime geçti,helal olsun adamlara valla 3 tane istemiştim yollamışlar,dil seçeneklerinde türkçede var,içine etikette atmışlar kapıya duvara yapıştıralım die

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı regedit Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cd ler bugün elime geçti,helal olsun adamlara valla 3 tane istemiştim yollamışlar,dil seçeneklerinde türkçede var,içine etikette atmışlar kapıya duvara yapıştıralım die
    Ücretsiz geldi yani

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bedava dağıtılıyor bana 2 paket geldi.birinden 1 cd çıktı diğer paketten 3 cd,şuan işletim sistemi cdsini kurmadan kullanıyorum firefox yüklü bence gayet hoş birşey bi ara xp yi kaldırıp bunu kurmak lazım herkese tavsiye ederim denemekte fayda var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende bi fuardan ücretsiz Pardus cd'si almıştım ama henüz kurmak nasip olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ücretsiz geldi yani
    evet banada 2 adet geldi formu eksiksiz dolduruyosun adres veriyosun 2 haftaya geliyor ücretsiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Computer Ubuntu 8.04 - Final

Ubuntu, Debian kökenli, kurulum ve kullanım kolaylığı ve düzenli sürüm yükseltmeleriyle öne çıkan bir Linux dağıtımıdır. Ubuntu’nun hedefi son kullanıcıların ulaşabileceği kolay, hızlı, ücretsiz, güçlü bir işletim sistemi oluşturmaktır.
    Ubuntu, Zulu dilinde; “Ben, sen sen olduğun için, benim” demektir, aynı zamanda “başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever” olmak gibi insani değerlerin temel alındığı bir dünya görüşüdür. İnsanlık için Linux (Linux For Human Beings) sloganını kullanan Ubuntu, Debian’dan farklı olarak her 6 ayda bir yeni sürüm; her sürüm için de 18 ay destek sunmaktadır. Ayrıca 3 yıl Masaüstü ve 5 yıl Sunucu sistem desteği sunan ve belli sürelerde bir çıkarılan Uzun Süreli Destek (Long Term Support, LTS) sürümleri de mevcuttur. 8.04 (Hardy Heron) sürümü, Ubuntu’nun 6.06′dan sonra ikinci LTS sürümüdür.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abıcım olmuyor bnm ıcın elınde gemış olan arkadaş koyalayıp gönderebılırmı aceba

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri