Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: aciko 4225 husterde 10 saniye sonra donma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart aciko 4225 husterde 10 saniye sonra donma

ustalar goldmasteer 30300 fta cihaza aciko 2421 yazılımı yükledim çalısması normal ama sirus huster kanalında yaklasık 10 saniye gosterip siferli sinyal diyo kalıyo cihazı acıp kapatınca tekrar 10 saniye kadar gösterip siferli sinyal diyo neden olabilir yeni *** dosyası ile guncelledim yine aynı. neden yapabilir :49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tarihi kaç

Kullanıcı Bilgi Menüsü

goldmaster yazılımı at aciko yazılımı donuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hoca58 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    goldmaster yazılımı at aciko yazılımı donuyor
    ac 5225 attınızmı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ac 5225 attınızmı
    slm kosavalı arkadaşın dedigi gibi donuyo alfa yazılımı attım gm 11300cı yazılımı attım gene aynı saygılar makina aciko ac 4222cı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehmet13 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm kosavalı arkadaşın dedigi gibi donuyo alfa yazılımı attım gm 11300cı yazılımı attım gene aynı saygılar makina aciko ac 4222cı
    Bu yazılımı atınız Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu yazılımı atınız Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    30300cı yazılımınıda attım gene aynı tşk gene aynı 10 saniye gösteriyo gene donuyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@mehmet13 Cıhazınız FTA ise SAT 20 200 FTA 26 12 2006

CI'li ise SAT 20 300 CI 26 12 2006 Yazılımı atınız ama yazılım öncesi ve sonrası mutlaka ve mutlaka komple FABRIKA RESTI atınız ve dosyanın içindeki BOOT dosyasınıda yazılım öncesi ve sonrası mutlaka yukleğiniz ondan sonra tum kanalları sılıp anten sisteminize göre tekrardan taratınız duzeldiğini göreceksiniz şimdiden iyi calişmalar kolay gelsin iyi seyirler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vallahi arkadaşım ben dün akşama kadar uğraştım ki bu işlerin hiç mi hiç acemisi değilim ne yaptıysam sirus'u çalıştıramadım.Çalışıyor 15 saniye sonra donuyor kalıyor.Sonunda ınxtc tv'yi ab sat paketini ve polsatları çalıştırdım o kadar.Bu cihazlara başka hiç bir şey yapamıyorsun.Bence hiç uğraşma.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri