Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
63 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: İNPAX-X 2007-FTA İle Tüm Sorunlarınızı Burdan Paylaşalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

impax 2007 fta fabrika master kodu kaç bu cihazın bilen varmı arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    impax 2007 fta fabrika master kodu kaç bu cihazın bilen varmı arkadaşlar
    üsdatım bu cihazın master kodu 3327 dir. saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

değerli inpax kullanıcıları. bu bölümde sizlerle birlikte vaktimin yettiğince bilgim dahilinde sizlerle paylaşım yapmaya çalışacağım. hepinize saygılar. yetki verildiği için sayın Serkan Yılmaz'a teşekkürler. iyi çalışmalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kanberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    değerli inpax kullanıcıları. bu bölümde sizlerle birlikte vaktimin yettiğince bilgim dahilinde sizlerle paylaşım yapmaya çalışacağım. hepinize saygılar. yetki verildiği için sayın Serkan Yılmaz'a teşekkürler. iyi çalışmalar.
    Hayırlı olsun kanber hocam
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kanberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Başarılar dilerim üstad..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hayırlı olsun kanber hocam
    teşekkürler saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Başarılar dilerim üstad..!
    başarılı olmamda sizlerin payı büyük olacaktır.katkılarınızı herzaman bekliyorum. saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inpax 2007 fta b serisine c serisi yazılım atma sonucu on problemı ıle karsılastım acıl yardım ltfn

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar elimde inpax-2007 fta var buçihaz Aun yazılyor ben buna yazılda yükledim ama yine aynı büyük ihtimal flaş arzlı sizde flaş kurtarma yazılımı varmı ?yardım cı oplursanız sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mucit3445 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaşlar elimde inpax-2007 fta var buçihaz Aun yazılyor ben buna yazılda yükledim ama yine aynı büyük ihtimal flaş arzlı sizde flaş kurtarma yazılımı varmı ?yardım cı oplursanız sevinirim
    değerli arkadaşım siz en iyisi bir yetkili servise gidip cihazı gösteriniz. ancak çözüm orda olur.

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri