Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
63 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: ÝNPAX-X 2007-FTA Ýle Tüm Sorunlarýnýzý Burdan Paylaþalým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teknisyen 101 topraðým bazý sorular sormak istiyorum.ancak nasýl iletiþim kurma imkanýmýz var. bidirirsen sevinirim.iyi akþamlar dileðimle.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý burak01 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    teknisyen 101 topraðým bazý sorular sormak istiyorum.ancak nasýl iletiþim kurma imkanýmýz var. bidirirsen sevinirim.iyi akþamlar dileðimle.

valla kardeþ bu cihaz hakkýnda fazla bilgim yok, fakat sorunlarýný buraya yazarsan konuda bilgisi olan tüm arakadaþlar yardýmcý olmaya çalýþýr, kolay gelsin :45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mrb arkadaþlar forumda inpax x2007 fta ve yumatu 1q ortak yazýlýmý kulanýyor diye okudum yumatu1q çihazýna inpax 2007 fta yazýlýmýný atabilirmiyim atabilisem impax loderini ve yazýlýmýnýmý kulanmalýyým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cafi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    mrb arkadaþlar forumda inpax x2007 fta ve yumatu 1q ortak yazýlýmý kulanýyor diye okudum yumatu1q çihazýna inpax 2007 fta yazýlýmýný atabilirmiyim atabilisem impax loderini ve yazýlýmýnýmý kulanmalýyým
    Hayýr ortak kullandýlarý çip itr yazýlýmlar farklýdýr .kesinlikle denemeyiniz..

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha inpax-x 2007 ca lig tv sorunu

selamlar! benim 3 sorunum var.
    1.cihaz arada resetliyor.
    2.bazen donup kalýyor.
    3.yasal ligtv kartýmý açmýyor.
    yardýmlarýnýzý bekliyorum!
    :45: :49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam arkadaþlar ben bir satýcý olarak inpax x-2007 fta small super cýhaza son emu yüklü baþka bir cýhazdan yazýlým attým fakat cýhaz displeyinde on olarak kaldý ve açýlmýyor bazý arkadaþlardan duyduðum kadarý ile cýhazdan cihaza yazýlým atýnca böyle sorunlar oluyormuþ eðer böyleyse yandýk müþteriler beni vurur yardýmlarýnýz için þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam kolay gelsin inpax-2007 fta son yazýlýmýný gönderebilirsen sevinirim koolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ya bende bir tane var ama yazýlým yemiyor nasýl yaparým bi yardým edin ustam gerçekten baþýmýn belasý oldu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bu cihazýn cihazdan cihaza yazýlým almadýgý ve bu sorunu herkes yaþadýgý söyleniyor malesef onun icin pc den yazýlým atmayý deneyin ee bu cihazýnda eksik yani buymuþ cihazdan cihaza yazýlým almýyor...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardes ýnpax 2007 fta son yazýlýmýný verirsen sevinirim þimdiden emeg,ne saðlýk

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri