Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
63 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: ÝNPAX-X 2007-FTA Ýle Tüm Sorunlarýnýzý Burdan Paylaþalým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

impax 2007 fta fabrika master kodu kaç bu cihazýn bilen varmý arkadaþlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f47xfenerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    impax 2007 fta fabrika master kodu kaç bu cihazýn bilen varmý arkadaþlar
    üsdatým bu cihazýn master kodu 3327 dir. saygýlarýmla.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

deðerli inpax kullanýcýlarý. bu bölümde sizlerle birlikte vaktimin yettiðince bilgim dahilinde sizlerle paylaþým yapmaya çalýþacaðým. hepinize saygýlar. yetki verildiði için sayýn Serkan Yýlmaz'a teþekkürler. iyi çalýþmalar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kanberoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    deðerli inpax kullanýcýlarý. bu bölümde sizlerle birlikte vaktimin yettiðince bilgim dahilinde sizlerle paylaþým yapmaya çalýþacaðým. hepinize saygýlar. yetki verildiði için sayýn Serkan Yýlmaz'a teþekkürler. iyi çalýþmalar.
    Hayýrlý olsun kanber hocam
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kanberoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Baþarýlar dilerim üstad..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Kosavalý® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hayýrlý olsun kanber hocam
    teþekkürler saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Baþarýlar dilerim üstad..!
    baþarýlý olmamda sizlerin payý büyük olacaktýr.katkýlarýnýzý herzaman bekliyorum. saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

inpax 2007 fta b serisine c serisi yazýlým atma sonucu on problemý ýle karsýlastým acýl yardým ltfn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaþlar elimde inpax-2007 fta var buçihaz Aun yazýlyor ben buna yazýlda yükledim ama yine ayný büyük ihtimal flaþ arzlý sizde flaþ kurtarma yazýlýmý varmý ?yardým cý oplursanýz sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mucit3445 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm arkadaþlar elimde inpax-2007 fta var buçihaz Aun yazýlyor ben buna yazýlda yükledim ama yine ayný büyük ihtimal flaþ arzlý sizde flaþ kurtarma yazýlýmý varmý ?yardým cý oplursanýz sevinirim
    deðerli arkadaþým siz en iyisi bir yetkili servise gidip cihazý gösteriniz. ancak çözüm orda olur.

Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri