Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234
39 sonuçtan 31 ile 39 arasý

Konu: YE 2000 X PLUS SERI INF YENI EMU YAZILIM'rý TUM BILGI'rý BURDAN PAYLAÞÝ'nýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý burnubuyuk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ALINTI BAÞLIK::Önemli: YE 2000 X PLUS SERI INF YENI EMU YAZILIM'rý TUM BILGI'rý BURDAN PAYLAÞÝ'nýz (Çok sayfalý konu 1 2 )
    ALFA73™

KINIYORUM....24-09-2006, 22:04 yazýlýmýn veriliþ tarihi ve sizin yeni birþey varmýþ gibi yayýn yaptýðýnýz tarih 04-02-2010,yeni yazýlým çýkmadýðý halde çýkmýþ gibi lanse etmeniz ne derece etik...Kýnýyorum..Konuyu daha anlaþýlýr bir biçimde yazabilir bizleri yanýltmadan bilgilendirebilirdiniz....saygýlarýmla....
    bende sizi kýnýyorum ve þunuda söyliyorum o kýnýyorum dediðiniz kiþi 4 ay önce ebetiyete uðurlandý. topraðýn bol olsun sevgili dostum(ALFA73™)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý f47xfenerli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bende sizi kýnýyorum ve þunuda söyliyorum o kýnýyorum dediðiniz kiþi 4 ay önce ebetiyete uðurlandý. topraðýn bol olsun sevgili dostum(ALFA73™)
    sana katýlýyom

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Öncelikle þunun bilinmesini isterim,(ALFA73™)Rumuzlu arkadaþýmýzýn Vefatýndan dolayý derin üzüntü içersindeyim,Yakýnlarýna ve sevenlerine BAÞSAÐLIÐI diliyorum,ALLAH RAHMET EYLESÝN Mekaný CENNET OLSUN....Eðer böyle bir durumdan haberim olsaydý bu yazýyý yazmayý býrakýn,ima bile etmezdim..Benim 2.ci üzüntüm ise bilgilendirilmeden BANLANMIÞ olmam,bunuda kesinlikle kabul etmiyorum.Bizler her ne kadar siteye girsekte bazan uzak kalabiliyoruz,yaptýðýmýz ve hatalarýn usulen bildirilmesini isterim,haa BANLANMAK yada siteden uzaklaþtýrýlmam beni kesinlikle üzmemiþtir,sadece üzüntüm bilmedende olsa, (ALFA73™) adlý arkadaþýmýzýn arkasýndan yazý yazmak olmuþtur..Sevenlerinden ÖZÜR diler,AYNI özrü BENÝ banlayan ARKADAÞLARDANDA BEKLERÝM...sevgi,saygý,saðlýklý ömür dileðimle,.....
    BuRNuBuyuK...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Anladýðým kadarýyla bizim bu cihazlara artýk yazýlým çýkmayacak üzüldüm doðrusu ama arkadaþlarýn elinden biþey gelse eminim sonuna kadar zorlarlar bugüne kadar emek veren herkese teþekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    teþekkürler ustat bu çok iyi oldu eline saðlýk..
    next hc-12 iptv yüklenebilir mi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart nasýl

nasýl yapýyoruz...

Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri