Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Veysel Konya'ya imzayı attı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Veysel Konya'ya imzayı attı

Veysel Konya'ya imzayı attı

Gaziantepspor ile sözleşmesini feshettikten sonra Konyaspor ile anlaşan tecrübeli golcü Veysel Cihan kendisini 1 yıllığına Konyaspor'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Konyaspor kulüp binasında gerçekleşen imza töreninde konuşan Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, transfer dönemi içinde transfer yapmaya devam ettiklerini belirterek, "Türk futbolunun yetiştirdiği en değerli futbolcularından biri olan Veysel Cihan ile 1 yıllık sözleşme imzaladık. Ben kendisini Konyaspor'da görmekten çok mutluluk duyuyorum. Mücadeleci bir ekip oluşturduk. İnşallah Veysel de gücümüze güç katacaktır" diye konuştu.
    Tecrübeli futbolcu Veysel Cihan ise Konyaspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu kaydederek, "Takımdaki arkadaşlığın ve insanlık ilişkilerini çok iyi olması burayı tercih etmemdeki en büyük etken oldu. Konyaspor çok iyi ve hedefleri olan bir takım. Bu hedefler doğrultusunda ben de elimden gelenin en iyisini yaparak takımıma katkı sağlamak istiyorum" şeklinde konuştu. Daha sonra Veysel Cihan kendisini 1 yıllığına Konyaspor'a bağlayan sözleşmeyi imzalayarak Konyaspor bayrağı önünde basın mensuplarına poz verdi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konyaspora yeni sezonda başarılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri