Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/10 İlkİlk 12345678910 SonSon
98 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kaon-team_ Tps Au_ Polsat Ok_ Eurosport Ok_ D+ok _sİrus Ok_5.8.176 Yazilimlari

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vallaha kımseden ses cıkmayınca bende riske girip yükledim kanallar silinmedi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş ben yükledim tps yi çözmediği gibi bide 2 tane modulumu şuan tanımıyo ne yapacağım yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ilyo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş ben yükledim tps yi çözmediği gibi bide 2 tane modulumu şuan tanımıyo ne yapacağım yardım
    Yazılımda modulun çalışmadıgı söyleniyoır
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş sağol kanallar silindi yedeklemiştim yükledim tps açmıyor ama gösteren kanallar devam menü çok hoş ama türkçe deyil ben bu menüde takılacam biraz değişeni yok yanlız *** sayfasına girmiyor sorunsuz güzel bence herkez denesin derim 12 01 a5 çalışıyor ama degişen yok sadece siriusta bazı kanalları açıyor bu menünün ismini yazarsan sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serkanaydin83 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş sağol kanallar silindi yedeklemiştim yükledim tps açmıyor ama gösteren kanallar devam menü çok hoş ama türkçe deyil ben bu menüde takılacam biraz değişeni yok yanlız *** sayfasına girmiyor sorunsuz güzel bence herkez denesin derim 12 01 a5 çalışıyor ama degişen yok sadece siriusta bazı kanalları açıyor bu menünün ismini yazarsan sevinirim
    *** menüsüne girmek için "SARI + MENU" tuşlamanız yeterli..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler .
    fakat bende söylenenleri tek tek yapmama rağmen no/av sorunu hala devam ediyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hi,

merci pour le partage les mecs

M.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlık ustad:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ora 5010 dcı 12 01 a5 hv li streams yazılımı yuklu yukarıdaki yazılımı yukledim no av 219 da yukjledim aynı sorun devam

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine sağlık lazista 1600a1 tabanlıda ve c board tabanlıda denendi sorunsuz çalışmakta

Sayfa 2/10 İlkİlk 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri