Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: sizce en iyi bilgisayar toplama olanmıdır yoksa tek parça halinde satılan mı..?

Katılımcı sayısı
6. Anket kapatılmıştır
  • TOPLAMA

4 66.67%
  • TEK PARÇA

2 33.33%
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: en iyi bilgisayar hangisi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart en iyi bilgisayar hangisi

sizce en iyi bilgisayar toplama olanmıdır yoksa mağazalarda tek parça halinde satılanmı..?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

toplama bilgisayar daha iyi, istediğinizi alabiliryorsunuz.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İlk çıktığında toplama daha iyi idi. Ancak Son zamanlardaki teknolojik gelişmeler.. Kartların birbirine uyumunu gelişmesi. fiyatların ucuzlaması. bu işi çok kişinin yapması. Mpntaj maliyetlerini baya bi düşürdü. Artık firma bilgisayarı ile toplama bilgisayar arasındaki fark fazla giderek düştü..

Atilla71 arkadaşım. Artık paketledede istediğiniz parçayı değiştirip alabiliyorsunuz.. Marketing stratejisi.. Adam mal satacak hayır deermi

En önemlisi.. Parça ve bakım garantisi. Tamam toplama bilgisayar aldığınızda parça garantisi veriyorlar ama.. Herkes bilgisayar toplamayı ve tamirini Yani hardveyrı bilmezki...

Sonuç olarak : Tek parça diyorum

Saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

toplama bilgisayardan şaşmadım bu güne kadar tam 15 yıldır bu işin içerisindeyim dell ıbm hp casper gibi bilgisayarların heme stış hem servisliği konusunda tecrübelerim oldu. Yalnız toplamada tek dezavantaj sessiz bilgisayar oluşturamıyoruz nedeni istediğim fanı Erzurum şartlarında ne getirtebiliyorum ne de bulabiliyorum. İyi bir kasa kullanmak istediğimizde 60$ insanlara çok fazla geliyor. Markalı bilgisayarların dezavantajı ise istediğiniz özellikleri birarada bulma şansınız yoktur. Fabrika neyi üretmişse kataloğundan seçip alırsınız. Bilmiyorum belki başka şehirlerde değişiklik yapılabiliyordur burada yok. Şimdilik bu kadar sevgiler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

toplama

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende kendim topladım çok memnunum bir sorunum yok.
    YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN
    YADA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hakan44 Nickli Üyeden Alıntı
    benim ki full arçeliktir bu anket sadece sizin görüşlerinizi alıp bilgi edinmek amacıyla yapılmıştır bu arada ankette halinde yazmak için uğraşırken hakinde yazmışım kusura bakmayın
    hakan düzeltilmiştir bilgin olsun..

saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alperyılmaz Nickli Üyeden Alıntı
    hakan düzeltilmiştir bilgin olsun..

saygılar
    teşeekkürler abi hazır gelmişken oyda kullansaydın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri