Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: TERMAL ve OLIMPIA TUM SERI YENI EMU YAZILIM'rı V. B 6820 TPS AU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha TERMAL ve OLIMPIA TUM SERI YENI EMU YAZILIM'rı V. B 6820 TPS AU

Merhabalar,
    Bu V.B B6820 yazılımları foruma verilmiş.Benim sormak istedigim önceki A serisi yazılımların üstüne atılabilirmi.Biliyorsunuz önceden de B serisi yazılımlar verildi ve bu yazılımlar kanal listesini bozuyordu.Ayrıca bende DTBox-CI Intel Flashlı recevier var.Eğer buna uygun yazılmda verilebilirmi.Bilmiyorum çok mu soruyorum, bu yazılımlar hangi şifreleme sistemini destekliyor.Özellikle öncekilerde CW yi destekleyen yazılım yoktu.Eğer bunun içine fixlendiyse , güzel olmuştur.
    Saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@GUL_CER Cıhazınız olan DT BOX CI'a aıt olan yazılımı bırazdan ılan edılen yerden alıp yuklıye bılırsınız şimdiden iyi seyirler kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı ALFA73 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @GUL_CER Cıhazınız olan DT BOX CI'a aıt olan yazılımı bırazdan ılan edılen yerden alıp yuklıye bılırsınız şimdiden iyi seyirler kolay gelsin.
    Teşekkürler, ALFA73.Evde internet olmadığından işyerinden takip ediyorum,
    Akşam eve gidince deneyeceğim .İnşallah yazılımın içinde Cryptoworks'u destekleyen şifreleme sistemi vardır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@GUL_CER SIRIUS Uydusu için Cryptoworks'u destekleyen şifreleme sistemi vardır bilgilerinize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dance

Alıntı ALFA73 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @GUL_CER SIRIUS Uydusu için Cryptoworks'u destekleyen şifreleme sistemi vardır bilgilerinize.
    Eline ,koluna sağlık ALFA73.
    ALFA73 Başını ağrıtıyorum ama yukarıda da bahsettiğim gibi A serisi yazılımların üstüne bu B serisi yazılımı yüklediğimizde herhangi bir soruna neden olurmu.
    Konu GUL_CER tarafından (10-08-2007 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@GUL_CER Nıye başimizi arıtasınızkı bız görevlıler sizlerin sorunlarını cözmek için burdayiz.

@GUL_CER Şimdi gelelim dediğinize CIHAZINIZDA A SERI YAZILIM var dıyonuz şu an enson cıkan B SERI EMU Yazılımı yuklediğinizde sorun cıkmaz bilgilerinize cunkı cıhazlarınıza göre duzenlenmiş yazılımlardır bilgilerinize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@GUL_CER Nıye başimizi arıtasınızkı bız görevlıler sizlerin sorunlarını cözmek için burdayiz.

@GUL_CER Şimdi gelelim dediğinize CIHAZINIZDA A SERI YAZILIM var dıyonuz şu an enson cıkan B SERI EMU Yazılımı yuklediğinizde sorun cıkmaz bilgilerinize cunkı cıhazlarınıza göre duzenlenmiş yazılımlardır bilgilerinize.
    Teşekkürler, kolay gele.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri