Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon
73 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: All Stream TPS Auto Showtimes ART Aljazeera Sport Emu 184

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı l@zista Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    txt de sıkınyı yok şöyle söyleyeyim yeni tip gri kumandalarda txt adında bir tuş bulunmakta ve txt bu tuşa basmak suretiyle çalışmaktadır yani altyapıda txt var aslında
    biliyorum wait uyarısı çıkıyor text yayını gelmiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

işte bu çok iyi oldu teşekkürler lazista

Kullanıcı Bilgi Menüsü

12,03,a5ten cevirme makinama aynı hw olmasına ragmen 8300 uymuyor 8200 uyuyor sebebi nedir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üsteki mesajın aynısı çıkmış düzemetme
    Konu zxcvbn10250 tarafından (10-08-2007 Saat 01:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: üsteki mesajın aynısı çıkmış düzemetme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım 8300 de olur bin yazılımlarında farketmez ama zup yazılımlarında 8300 se makinada 8300 yazılımı olması gerekir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tarkayhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım 8300 de olur bin yazılımlarında farketmez ama zup yazılımlarında 8300 se makinada 8300 yazılımı olması gerekir
    cevap için teşekurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu irdeto2 ler yenimi kırıldı bide shoetime türkçemi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sitting Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu irdeto2 ler yenimi kırıldı bide shoetime türkçemi
    showtime arapca altyazılı arkadasım irdeto2 henuz tam anlamıyla kırılmadı ancak autoroll algoritması bazı yazılımlarda ve dvb-s lerde var suan irdeto2 de olup acılan iki paket var nilsat showtime ve art sport lar hotbird (NOVA) Yok sormayın diye yazdım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla dostum ben hıc bısey anlamadım bu yazılım tum cıhazlar ıcınmı bılen varmı yukjlemeyı ona gore yapalım saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bıde arkadaslar ırdeto nun keylerını versenız cok ıyı olacak kanımızca thanksssssssss

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri