Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Ýst.Büyükþehir Bld:2 FenerBahçe:0 MAÇ SONU ÖZETÝ (Lütfen Baþka Konu acmayýnýz)

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

helal olsun sana ist.belediye,diyorum tebrik ediyorum hasta fenerbahçeli olarak,durun beyler nedir bu acelecilik sadece namaðlup þanpiyon olamýyacaz,durun bakalým bekleyin pazartesiyi sanki diðer büyükler maçý oynamýþ kazanmýþlar gibi bir hava esiyor burada dereyi görmeden paçayý sývamýþlar bu bir kazadýr sezon sonuna daha çok var,nasýl herkeste pazartesi sendoromu oluyorsa bu sezon baþý sendoromudur kimse heveslenmesin þanpiyon fener.tekrar tebrikler ist.belediye

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tebrikler ÝBBS baþarýlar dilerim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

fenerbahçe bu seneye moralsiz baþladý anþlaþýldý ama ben hala iddia ediyorum liglerin baþlamasý için bu tarih çooooook erken perfonmansýn yarýsý düþüyor maalesef
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þimdi arkadaþlar dünya kupasý maçlarýnýn açýlýþ maçlarýnýn son þampiyon ile oynanýr genelde ve son þampiyon yenilir isterseniz bir inceleyin biz lig sonuna kadar böyle devam etmesini isteriz
    :clap2:::present::puah:
    http://img117.imageshack.us/img117/731/cfv48319gq6.png
    türksün her zaman türklüðünü göster

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben bir fenerbahçeli olrak istanbul büyükþehir belediyeyi kutluyorum fenerbahçye futbol dersi verdi belki bizim takým bu mactan sonra birazda olsa cidiyetle iþlerine bakalarlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aþýrý Hýzdan Kaynaklanan, Kötü bir trafik Kazasý
    Umarým Hasar Çabuk onarýlýr..
    eðer onarým yapýlamazsa, gelecek kazalarýn önüne geçilmez..
    benim þahsi görüþüm takýmdaki herkez Roberto halleder dedi...
    Roberto yolu bilmediði için virajý alamadý ve kaza oldu..
    (Takým oyunu ruhu yoktu - tebrikler Ý.B.B.S. iyi oynadý kazandý)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ah deniz ah.Allah belaný versin.

Ordaki en önemli sorun.Deniz'in oynamasý.O denizi niye hala yollamýyo bilmiyom.O adamýn oynadýðý maçlarýn %90'ýný kaybettik.Ne zaman bi gol yesek ya servet yada denizden oluyo.Adamlarýn durduklarý yerler çok faul.Bide her topu kaptýrýyolardý.Servet'in gittiði iyi oldu ama bide denizi yollasak tam süper olacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

feneri hic beyenmedim aferin ibþehire aslanlar gibi oynadý ben bir fenerli olarak bu sene bir þey beklemiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Her Sezon Baþinda Yapariz Biz Böyle Sürprizler Fenerbahçe Olarak. Ama Sonunda Gülen Yine Biz Oluruz Inþallah.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýk valla bu taraftara bu takýma yakýþmýyor. ancak Ziko nun takýmý iyi hazýrlamadýðý ortada Fenerede Sinan gibi biri mi gerekiyor?

Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri