Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Stream Showtimes+ Art+jazera Sport Ok Emu 186

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı l@zista Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    onu o bilemez dosya aldığı yere sorması lazım.......
    Alıntı SNOPY@ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    pardon bir şeymi dediniz duyamadım. sen nerden alıyorsun kiii yazılımlar kaonteam olarak veriliyor kaonteam bir üyesi olarak türkiyede ben veriyorum uzun zamandır
    ayıptır yaw....birbiriniz arasında ne kuyruk acınız var bilmiyorum ama uluorta bu şekilde birbirinize laf sokmanız bence gereksiz....sonuçta bu işten en çok faydalanan biz amatör kullanıcılarız...sizlerde bu foruma katkı sağlayan profesyonel kişilersiniz...sonuçta ikinizde sıfırdan yazılım yapan kişiler değilsiniz...bunu cümle alem biliyo....uluslararası sat depolarından yazılımları temin edip,gereken ölçüde radiac tools ile üzerinde çalışıp bizlere veriyorsunuz....biriniz eski moderatör,biriniz yeni moderatör..birbirinizden farkınız varsa bu teknik konularda olmasa gerek -en azından bizler için öyle- farklarınız ancak kişisel farklardır ki;o da forum alanında horoz dövüşü yapmanızı mazur göstermez...kişisel farklılıuklarınızı kendi aranızda çözmeniz daha sağlıklı olur kanımca ..çok gereksiz buluyorum böyle bi ortamda bu kavgayı....saygılar...
    Konu cetindeniz tarafından (16-08-2007 Saat 22:17 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

topic closed !!!
    sebebine gelince bu forumda görev almış birinin kuralları bildiği kanısındayım....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kapalı Konuya mesaj yazmak yasak ama buseferlik yazacam artık yeter
    Oncelikle Snopy l@zista yazılımları aldıgı yerleri belirtiyor ben yaptım demiyor ilk turkce menuyude onlar yaptılar ozman ortalarda yoktun onlar cabaladı ve hiçbirzaman ben yaptım demedi ispanyolların yazılımı yayınlandı ben yaptım demedi

Bilmiyorum ama bütün herkes senden sikayetci verdigin emekler için teşk ler ama herkes senin yazılımlara sadece isim yazıp tarihini guncelledigini soyluyor namın wordsatta bile yayılmıs ismin geciyordu gecen gun

2.Si Kaonteam diye birşey kalmadı o team dagıldı ve rutbeler geri alındı herkes kendine kaonteam demeye basladı bende artık imzama kaonteam tr yazsammı diye dusunmeye basladım ayrıca cakal makal konusmalara dikkat lutfen zor durumda bırakmayın

VE SON OLARAK BU BOLUMUN MODLARINDAN KAON BOLUMUNE OZEN GOSTERMESİNİ İSTİYORUM DİGER BOLUMLERE GOSTERDİGİNİZ GİBİ SADECE LAZİSTA YETİŞEMİYOR BU DİKKATİMİ CEKTİ TUM MODLARDAN AYNI DUSUNCEYİ BEKLİYORUM
    Konu Admin tarafından (20-08-2007 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri