Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Stream New 187 Emu D+, Cabo, Polsat, TPS, ABSat, Showtime & ART OK (23-08-2007)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam forum ismi veremiyoz ya ama 17 08 2007 tarihli dosyaları vermişler
    ve normal bord yükledim tps oto yaklaşık 10sn de nilesatan emin değilim
    çünkü daha öncede söyledim kurulu değil dükkanda yalnız şunu öğreniyim senden ustam *** menüsünde direk irdeto2 diyemi ibare açıyor kke softcam atmadım çünkü istersen linki verim bide sen incele
    Sn @47fenerli !
    Nilesat açmaz arkadaşım öyle bir şey olsa KKE+ eklediğim keyler çalışırdı ama maalesef aktive hex keyler belli değil.Bilginize...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Informed® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sn @47fenerli !
    Nilesat açmaz arkadaşım öyle bir şey olsa KKE+ eklediğim keyler çalışırdı ama maalesef aktive hex keyler belli değil.Bilginize...
    konu anlaşılmıştır bilgine teşekkürlerimi belirtim selamlar:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam forum ismi veremiyoz ya ama 17 08 2007 tarihli dosyaları vermişler
    ve normal bord yükledim tps oto yaklaşık 10sn de nilesatan emin değilim
    çünkü daha öncede söyledim kurulu değil dükkanda yalnız şunu öğreniyim senden ustam *** menüsünde direk irdeto2 diyemi ibare açıyor kke softcam atmadım çünkü istersen linki verim bide sen incele

o yazılımlar 9 ağustos 184 amulu yazılımlardır nilesat au olan üzerine modifiyae yapılmaya çalışılmış ama ne yazıkki başarılı olunamamış saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu atak sadece streamdemi diğer kutularda auto devammı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sunny 1030 sky cı lara yani 12 03 a5 lere yazılım yokmu saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

var ustam şimdi test ettim her şey ful menu türkçe sadace nilesatı
    test edemedim dükkanda nilesat ın çanağı olmadığından selamlar:45:
    iyide ustam 12 03 a5 lere yazılım bulamıyorum onu nerden bulcaz saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

12.03.a5 ler için yeni yazılım yok isterseniz cihazınızı 12.01.a5 e cevirip yeni yazılımı yükleyebilirsiniz. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. burada anlatımı var
    yazılımlar ise burada Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1.linkteki yazılımlar yenilendi tps au full ok sirus ok irdeto2 manuel full seri eklenmiştir..
    not:irdeto 2 nilesat showtime art keyleri aktif olmadığından şu an için izlenememektedir..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler elinize saglık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ellerinize sağlık

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri