Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: kaon511master kod lazım 6dane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart kaon511master kod lazım 6dane

kaon511master kod lazım 6dane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

463330
    Konu bulletfromhell tarafından (17-08-2007 Saat 20:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: özür...şifreyi yanlış yazmıştım....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sistem ayarlarına girerken 463330 yap şifren 6 tane sıfır olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende kaon var reset atıcam ne yaptımca atamadım 3 sefer exıt yapıp 1 bastım olmadı şifreleri denedim gene olmadı ne yapmalıyım bana yardım edermisiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komutay Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende kaon var reset atıcam ne yaptımca atamadım 3 sefer exıt yapıp 1 bastım olmadı şifreleri denedim gene olmadı ne yapmalıyım bana yardım edermisiniz
    bak arkadaşım cihazın üzerinden kanal artırma tuşuna üç defa arka arkaya bas hemen kumandadan 1 bas cihazın resetleyecektir kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komutay Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

sistem kurma bölümüne gire biliyorsanız fabrika ayarlarına dönmek istediğinizde 463330 kodunu kabul etmiyorsa sistem kurmaya girdiğinizde şifreyi değiştirin eskipin kodu olarak 463330 yazın yenisine istediğini yazabilirsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri