Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Samsung E250 telefonun sesini yükseltme %100 garantili

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar paylasım amaclı veriliyor ama benden tavsiye sakın ola ses ayarlarıyla oynamayın çok cızırtı yapıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaşlar.benim samsung e250 telefonum var ama telefon şifresini unuttum ne yapmam gerekir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı turkish52 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam arkadaşlar.benim samsung e250 telefonum var ama telefon şifresini unuttum ne yapmam gerekir.
    vericeğim kodu yazdığınızda telefona format çekecektir. telefondaki bilgileri hafıza kartına atın yoksa silinecektir.

*2767*3855#

bu kodu yazdığınızda ekranda bir yazı çıkıcaktır ve 1dakika beklemenizi söylücektir.ondan sonra telefon kendini kapatıp açtığında ilk günkü gibi olacaktır. Kaynakwh: samsung e250 format kodu

formattan sonra ise güvenlik kodu ilk alındığı gibi 8 tane 0(sıfır)olucaktır..

00000000:45::45::45::45::45::45::45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alper3 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    vericeğim kodu yazdığınızda telefona format çekecektir. telefondaki bilgileri hafıza kartına atın yoksa silinecektir.

*2767*3855#

bu kodu yazdığınızda ekranda bir yazı çıkıcaktır ve 1dakika beklemenizi söylücektir.ondan sonra telefon kendini kapatıp açtığında ilk günkü gibi olacaktır. Kaynakwh: samsung e250 format kodu

formattan sonra ise güvenlik kodu ilk alındığı gibi 8 tane 0(sıfır)olucaktır..

00000000:45::45::45::45::45::45::45:
    Teşekkür ederim bilgi için ama söylediğinizi yaptım.*2767* dan sonra tekrar rakam yazmıyor(-)işareti geliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı turkish52 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkür ederim bilgi için ama söylediğinizi yaptım.*2767* dan sonra tekrar rakam yazmıyor(-)işareti geliyor.
    kimseler yokmu bana yardımcı olacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok cızırtı oluyor. Kimseye önermem....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kimseler yokmu bana yardımcı olacak.
    arkadaşlar lütfen acil yardım.samsung E250 telefonun telefon kilidini nasıl kıararım.verilen şifreyi giriyorum ama *2767* dan sonra numara yazamıyorum sadece(-)bu işaret geliyor.ne yapamalıyım....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar lütfen acil yardım.samsung E250 telefonun telefon kilidini nasıl kıararım.verilen şifreyi giriyorum ama *2767* dan sonra numara yazamıyorum sadece(-)bu işaret geliyor.ne yapamalıyım....
    sen verdigim sayılara bas sonra # e bas telefona format atmıs olacaksın kilit kodu ilk kilit kodu olacak yanı 00000000 diye bişi :45:
    Fazla Rahatım . Rahatsız Eder mi ?
    Etse BiLe Farkeder mi ? (. :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Paylaşım için tşk.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri