Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: KSC-570H 13.41.6D EMU 187Plus 26_08_2007

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New41 KSC-570H 13.41.6D EMU 187Plus 26_08_2007

edited-
    Konu l@zista tarafından (01-09-2007 Saat 00:39 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta gerçekten bu seriden umudumu kesmek üzere idim. hızır gibi yetiştin. Benim Rcv. hala işe yarıyormuş. keyler ok. Sonsuz Teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yarar bi aksilik olmazsa dewamı gelecektir
    not:bu bir duyumdur yazılımın editiyle benim bir alakam yoktur editleyen arkadaşımız dewam ederseki devam edecektir yazılımlar oldukça eklenir..
    saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın l@zista arkadaşım bilgi amacıyla sormak istiyorum forumda fazla araştırmadım. bu yazılım 13.42.65 cihazlara uyarmı? bugün bu cihazdan elime geldi. bir yazılım buldum attım fakat tps leri açmadı.uyarsa bu yazılımı atabilirim. teşekkürler ve iyi çalışmalar paylaşım için.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kanberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın l@zista arkadaşım bilgi amacıyla sormak istiyorum forumda fazla araştırmadım. bu yazılım 13.42.65 cihazlara uyarmı? bugün bu cihazdan elime geldi. bir yazılım buldum attım fakat tps leri açmadı.uyarsa bu yazılımı atabilirim. teşekkürler ve iyi çalışmalar paylaşım için.
    uymaz...samsuna sevgiler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sagol kardes umarim devami gelir bende kaonu tekrar kullanmaya basladim cok tesekkurler emgine eline saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı l@zista Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    uymaz...samsuna sevgiler...
    cevabın ve ilgin için teşekkürler. bizlerden sizlere sevgi ve saygılar. iyi çalışmalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaslar bu yazilimi deneyen varmi bilgi versin lutfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cengo kardeş yazılım sorunsuz. yükleme ve güncelleme konusunda önceki yazılımlardaki yolu takip edeceksin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler..!!

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri