Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Nonda Galatasaraya ve Traftarlara Hayırlı Olsun!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Nonda'dan forma mesajı

Galatasaray'ın iki yıllık sözleşme imzalattığı Kongolu golcü, Roma'dan oynamak için ayrıldığını söyledi ve iddiaı konuştu...

Nonda'dan açık mesaj
    Galatasaray'ın iki yıllık sözleşme imzalattığı Kongolu golcü, Roma'dan oynamak için ayrıldığını söyledi, "Hakan ve Ümit'le tatlı bir rakabete gireceğiz. Kimin forma giyeceğine teknik heyet karar verecek" dedi

Cim-Bom'un, İtalya'nın Roma takımından transfer ettiği yeni golcüsü Shabani Nonda iki yıllık sözleşmeye imza attı, iddialı açıklamalar yaptı. Florya'da düzenlenen imza törenine yönetici Haldun Üstünel, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve Sportif Menajer Mustafa Turgun da katılırken, 30 yaşındaki Kongolu futbolcu, Avrupa'nın en büyük kulüplerinden birine geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.
    Sarı - kırmızılı takımda 20 numaralı formayı giyecek olan Nonda, Galatasaray'a oynamak için geldiğini belirterek, "Transferim uzun ve zor geçmiş olabilir. Ben de Roma'ya, Galatasaray'a gelmek istediğimi gösterdim. Galatasaray'da oynayacağımı düşündüğüm için bunu yaptım. Bundan sonrasını sahada göstermek lazım" ifadelerini kullandı.
    Türk futbolunu iyi bilmediğini vurgulayan tecrübeli forvet, "Avrupa kupalarına katılan takımları tanıyorum. Ayrıca şimdiden 'şu kadar gol atarım' diye bir şey söyleyemem, ama gol atarım" dedi.

Feldkamp'ı tanımıyor
    Shabani Nonda, golcü oyuncular Hakan Şükür ve Ümit Karan ile tatlı bir rekabete gireceğini ifade ederek forma kapma yarışının takıma fayda sağlayacağını kaydetti. Başarılı futbolcu, "Hakan ve Ümit'i Avrupa kupalarında yaptıkları mücadelelerden tanıyorum. Ben de bugüne kadar birçok tecrübe yaşadım. Hakan ve Ümit ile tatlı bir rekabet olacağını biliyorum. Biz rekabete gireceğiz ama kimin oynayacağına hoca karar verecektir. Kesinlikle olumlu bir rekabet olacaktır" diye konuştu.
    Nonda, basın toplantısına katılan Alman ZDF televizyonu muhabirinin, "Teknik Direktör Feldkamp'ı tanıyor musun?" sorusuna ise "Alman olduğunu biliyorum, ancak kendisinin ismini duymadım" yanıtını verdi.
    Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ise Nonda'yı kulübün kendi koşulları içinde transfer ettiklerini açıkladı. Kongolu golcünün İtalya ve Almanya'da kontrolden geçirildiğini vurgulayan Sezgin, "Herhangi bir soru işaretine yer vermemek için kendisi ve kulübünün izniyle bir kez de kendi sağlık ekibimize muayene ettirdik. Transfer iki tarafa da hayırlı olsun" dedi.
    Türkiye'de transferin 3 Eylül'de biteceğini de hatırlatan Adnan Sezgin, bu tarihe kadar ligde oynaması için kadromuza güç katacak bir oyuncu daha alabiliriz. Bu oyuncu yerli de olabilir" açıklamasını yaptı.

UEFA'da yer buldu
    Galatasaray'ın, Shabani Nonda'ya imza attırması UEFA'nın resmi internet sitesinde geniş yer buldu. "Nonda, Galatasaray için Roma'dan ayrıldı" başlığı kullanılan sitedeki haberde, Hakan Şükür ve Ümit Karan'a sahip olan sarı - kırmızılı takımın forvet hattını biraz daha güçlendirdiğine dikkat çekildi. Bu arada imza töreninden önce antrenmana çıkan ve takımla çalışan Nonda çift kale maçta iki gol atıp, bir de asist yaparak alkış topladı.
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

galatasaray camiasına hayırlı olsun.
    kolaygelsin

FİLYOS GAR ŞEFLİĞİ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dün akşam son dakikalarda oyuna girdi ama pek etkili olamadı
    selametle
    İşte Davet Linkin!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Pek etkili bir isim olduğunu düşünmüyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nonda bu akşam oynayacakmı?
    İşte Davet Linkin!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hakan Gül Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Pek etkili bir isim olduğunu düşünmüyorum..
    Konya maçını herhalde seyrettiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    nonda bu akşam oynayacakmı?
    Bu sene kupa maçlarında oynamadığına göre Kalli takıma koyarsa oynaması gerekir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birebir spor yazarı mehmet demirkol'un fikrini söylüyorum...'Uyum sağladığı anda bu ligin tozunu attırır'...g.saray bu sene çok sağlam adamlar aldı...nonda ise bunun kaymağı oldu...25 golden aşağı atmaz bu adam....çok etkili....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bugün başarılı olacağına inanıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dün akşam pek etkili dğeild,i pek top gelmedi golü attı bu sefer ofsayt diye hakem vermedi
    İşte Davet Linkin!!

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri