Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Size göre Türkiye'nin ve Türk halkının en önemli yükümlülüğü nedir??

Katılımcı sayısı
215. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Üniter devlet yapısının korunması ve devam ettirilmesi

165 76.74%
  • Ekonomik istikrarın ve AB uyum yasalarının devamlılığının sağlanması

50 23.26%
Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
59 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Size göre Türkiye'nin ve Türk halkının en önemli yükümlülüğü nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim üzerimdeki enbüyük baskı bu iktidarın maliye bakanının 2004 model doblo arabamdan aldığı yıllık:800YTL vergi+130YTL vize harcı heryıl.millete sadaka ve rüşvet yandaşlara ise komisyon dağıtacaklar benim vergim ile.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı satelcom Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benim üzerimdeki enbüyük baskı bu iktidarın maliye bakanının 2004 model doblo arabamdan aldığı yıllık:800YTL vergi+130YTL vize harcı heryıl.millete sadaka ve rüşvet yandaşlara ise komisyon dağıtacaklar benim vergim ile.
    yorum güzel ama işi lütfen bireysel baza dökmeyin....o şahıs ve diğer saz arkadaşları hakkındaki yorumlarımızı başka ankette yaparız inşallah....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı banshee8831 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    oyumu ab için kullandım.şu an zaten birlik beraberlik içindeyiz.ne olursa olsun herşeye göğüs geriyoruz ve dimdik ayaktayız.zaten korunmuş olan sımsıkı bağ oluşmuş olan bir ülkede dahada sıkı tutmanın yararı olacağını düşünmüyorum.artık azda olsa ab işlerine girmeye çalışmalıyız.eski kafa ile düşünüp ab bizi yok edecek gibi bir düşünce ile yaşayamayız.o zaman avrupadaki bütün ülkeler girmezdi.ab demek en az 2 kat daha süper bir yaşam kaliteli hayat demektir bana göre...
    ab için yani akp ye oy verdin öylemi?borç kıçından akan kredi kartı sahipleri de faizler yükseliverir korkusuyla istikrara yani akp ye oyverdiler... bu durumu ben şöyle özetliyorum:cehalet ve hıyanet kolkola. ayrıca bir çok ünlü yazarımız (s.duman) da şöyle demiş:öküzün aptalı kasabın bıçağını yalar. bizler esnaf olarak sabahtan akşama kadar istikrar içinde oturuyoruz siftahsız, memur ve emekli %2+2 lik maaş zammı ile istikrar içinde yaşıyor. merkez bankasına göre 2.200.000 lira olması gereken dolar baskı ile 1.200 lerde süründürülerek ülkemizde çinmalları ve ithal malları patlaması ile sahtede olsa cennet yanıyor.dış ticaret açığı ve dış borçlar patlamış.yaşasın istikrar ve ab.işyerime gelen en az 250 müşterimle sohbet edip sordum kime oy verdiniz diye.akp ye oy verdim diyebilen sadece 11 kişi çıktı.son derece istikrarlı bir sonuç.hepinize selamlar ve ramazanınızı kutlarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bulletfromhell Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yorum güzel ama işi lütfen bireysel baza dökmeyin....o şahıs ve diğer saz arkadaşları hakkındaki yorumlarımızı başka ankette yaparız inşallah....
    herşeyi satacağım babalar gibi satacağım,parasını versinler çanakkale şehitliğini bile satarım diyen bu bacak kosti emperyalist uşağı ve siyonist global sermaye yalakasına ve onun partisine ve onlara oy verenlere ...... en iyi dileklerimi mi sunayım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı satelcom Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    herşeyi satacağım babalar gibi satacağım,parasını versinler çanakkale şehitliğini bile satarım diyen bu bacak kosti emperyalist uşağı ve siyonist global sermaye yalakasına ve onun partisine ve onlara oy verenlere ...... en iyi dileklerimi mi sunayım.
    merak etme kardeş...yeri gelince onlara sunacağım iyi !!!! dileklerimle sen dahil kimse yarışamaz.... ...onun için şimdilik mevzunun sınırını o zata taşırmayalım ki kalkıpta bize yok konu amacından saptı yok şu oldu bu oldu demesinler....
    Konu bulletfromhell tarafından (18-09-2007 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Satelcom kardeş seni gayet iyi anlıyorum. Yukarıda arkadaşın dediği gibi olayı kişiseleştirmeden yorumlarımızı yaparsak daha iyi olur kanısındayım. Senin bahsettiklerin küresel emperyalizmin Türkiye taşeronları. Bu Plan taaa 1946 yılından bu yana oynanıyordu. Sonuçları yeni yeni su yüzüne çıkmaya başladı. Natoya girişimizden bu yana marşal yardımlarıyla filan bu ülkeyi borca alıştırarak bugünkü batağa saplandık. ABD ve AB diyen arkadaşlara koca Osmanlının son zamanlarını bir incelesinler de bir imparatorluğun nasıl yıkıldığını öğrensinler. O zamanki Galata Bankerleride Osmanlıyı boyunca borca sokmuş ve sonunda da batırmışlardı. O borçları Rahmetli Menderes zamnına kadar Türkiye ödemişti. Şimkileride torunlarımızın torunları dahil ödetecekler. Hemde aynı yöntemi kullanarak. Koca Türkiye Cumhuriyetini bölüp parçalayarak. Şimdilik bunlar bizler gibilerin paranoyaları oluyor galiba.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Satelcom kardeş seni gayet iyi anlıyorum. Yukarıda arkadaşın dediği gibi olayı kişiseleştirmeden yorumlarımızı yaparsak daha iyi olur kanısındayım. Senin bahsettiklerin küresel emperyalizmin Türkiye taşeronları. Bu Plan taaa 1946 yılından bu yana oynanıyordu. Sonuçları yeni yeni su yüzüne çıkmaya başladı. Natoya girişimizden bu yana marşal yardımlarıyla filan bu ülkeyi borca alıştırarak bugünkü batağa saplandık. ABD ve AB diyen arkadaşlara koca Osmanlının son zamanlarını bir incelesinler de bir imparatorluğun nasıl yıkıldığını öğrensinler. O zamanki Galata Bankerleride Osmanlıyı boyunca borca sokmuş ve sonunda da batırmışlardı. O borçları Rahmetli Menderes zamnına kadar Türkiye ödemişti. Şimkileride torunlarımızın torunları dahil ödetecekler. Hemde aynı yöntemi kullanarak. Koca Türkiye Cumhuriyetini bölüp parçalayarak. Şimdilik bunlar bizler gibilerin paranoyaları oluyor galiba.
    Saygılar.
    tabii torunlarımız üzerinde yaşayabilecekleri bi vatan bulabilirlerse....gidişat öyle görünüyor...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bulletfromhell Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tabii torunlarımız üzerinde yaşayabilecekleri bi vatan bulabilirlerse....gidişat öyle görünüyor...
    biz buldukta torunlarımızmı kaldı.biz yaşıyormuyuz sanki dostum.yiyiyonuz,içiyonuz,bak burdada kafanıza göre paranoya üretiyonuz,gül bahçesinde diken olmayın diyorlar zahir.yok aga bu böyle gitmez.gidersede gitmez.bakalım hayırlısı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ESES-58 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    biz buldukta torunlarımızmı kaldı.biz yaşıyormuyuz sanki dostum.yiyiyonuz,içiyonuz,bak burdada kafanıza göre paranoya üretiyonuz,gül bahçesinde diken olmayın diyorlar zahir.yok aga bu böyle gitmez.gidersede gitmez.bakalım hayırlısı
    hadi bizi boşver...ben dayanmışım 30 yaşına,siz dayanmışsınız 40 yaşına...ama yeni doğan sebi sübyanın ne günahı var bu işte...Allah'ın en güzel lütfu olan yeni doğan bebekler öyle bi ülkede dünyaya geliyolarki;doğar doğmaz borç batağının içinde,boynunda emperyalist boyunduruğu....uff yawww...hakkaten düşündükçe içim kararıyo....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hadi bizi boşver...ben dayanmışım 30 yaşına,siz dayanmışsınız 40 yaşına...ama yeni doğan sebi sübyanın ne günahı var bu işte...Allah'ın en güzel lütfu olan yeni doğan bebekler öyle bi ülkede dünyaya geliyolarki;doğar doğmaz borç batağının içinde,boynunda emperyalist boyunduruğu....uff yawww...hakkaten düşündükçe içim kararıyo....
    allah büyüktür.içimiz kararıyor.inşallah dışımız. geleceğimiz,bebelerimiz aydınlığa garkolur

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri