Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: WindowBlinds

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo WindowBlinds

WindowBlinds windows xp işletim sisteminizin görünümünü (arayüzünü) işletim sistemine herhangi bir zarar vermeden komple değiştirmenizi sağlayan pratik bir yazılım.
    WindowBlinds masaüstünüzü özelleştirerek windows pencerelerinin, görev çubuklarının, buttonların, klasörlerin arayüzünü bir kaç tıklama ile değiştiriyor.Tuşlar, checkbox lar gibi windows elementlerin görünümünü değiştirmekle kalmayıp görev çubuğuna bir buton yerleştirerek bu butona bir görev de atayabiliyorsunuz.
    Yazılım ile kendi windows arayüzünüzü oluşturabilir, varolan arayüzlerden birinin uygulanmasını sağlayabilir veya üretici firmanın internette sunduğu yüzlerce değişik arayüzü indirerek kendinize en uygun temayı windows a uygulatabilirsiniz.
    Görsel arayüzü uygulamak: Başlangıç > programlardan WindowBlinds programını açın.Settings>my skin>apply this skin now seçeneklerini takip ederek seçtiğiniz temayı windows a uygulatın.

Görsel arayüzü kaldırmak:
    Eski windows temanıza geri dönmek için görev çubuğuna yerleşen program iconuna sağ tıklayarak unload windowsblinds komutlarını takip etmeniz gerekiyor.Eğer hala klasik temaya geri dönemediyseniz masaüstünde boş bir alana sağ tıklayıp özellikler>temalar dan windows xp>uygula seçenekleri deneyin.

Bu arayüzleri beğenmezseniz Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresini ziyaret ederek te tam 3200 adet arayüzden kendinize uygun olanı indirebilirsiniz.
    WindowBlinds birçok farklı uygulamada test edilmiş.Yani yüklenen her uygulama windowsblinds ile uyumlu çalışabiliyor.

Konu ayran tarafından (03-12-2009 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir. Sebep: link kaldırıldı günceliğini eroor isteyen web adresten temin edebilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler eline sağlık bakalım olacakmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

rica ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

klavyene sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşımın için tşk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

win costumuze linki bozuk arkadaşım diğerini deneyip yazacağım.şu an indiriyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

diğer link çalışıyor eline sağlık uygulama yaptım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Paylaşım için Teşekkürler.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri