Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: goldmaster 40100 fta yazýlým fail hatasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn goldmaster 40100 fta yazýlým fail hatasý

arkadaþlar cihaza org yazýlým atmayý denedim download fail hatasý veriyor buc dosyasý atýyorum fail hatasý veriyor yeni yazýlým atýyorum fail hatasý veriyuor sorun nerde acaba cihazýn yazýlýmý
    software ver GMSB 6812S860EC
    BOOT VER:10.1
    DATE: NOV 17 2006

bu cihaza yazýlým yüklemek için baþka ne yapabilirim kurtarma yazýlýmlarý mevcutmu eðer bir çözüm varsa acil yardým ederseniz sevinirim teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Peki bu cihaza daha önce baþka marka yazýlým atýldýmý termal.olimpia falan
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayýr dostum atýlmamýþ acaba flashýndamý sorun var yeniden bir flush dumpmý atsam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý levo70 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hayýr dostum atýlmamýþ acaba flashýndamý sorun var yeniden bir flush dumpmý atsam
    Flaþýnýn yeniden yazmanýz gerekebilir.Aslýnda original yazýlým atýn atmadan önce boot dosyasý yukleyin bakalým neler olacak
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ne orjinal yazýlým alýyor nede boot dosyasý alýyor cihaz birde menülerde geçiþ yaparken veya menüye bastýðýmda hýzlý geçiyor yani menüye basýyorum kumandadan menü açýlýyor kapanýyor veya kanal düzenlemeye gelicem baþka bir yere geçiyor cihazý duvara fýrlatýcam nerdeyse

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý levo70 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ne orjinal yazýlým alýyor nede boot dosyasý alýyor cihaz birde menülerde geçiþ yaparken veya menüye bastýðýmda hýzlý geçiyor yani menüye basýyorum kumandadan menü açýlýyor kapanýyor veya kanal düzenlemeye gelicem baþka bir yere geçiyor cihazý duvara fýrlatýcam nerdeyse
    Servise getirmeniz tavsiye olunur. Ocihazlar biraz hassas cihazlar. Muaidili olan termal olimpia dada bu sorunlar oluyor
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihaza flash attým cihazýn önünde - - - çizgiler gelip gidiyor sanýrým flashý öldürdük

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ayný sorun bendede var...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri