Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: V Plug Pluginsini Resim Açıklamalı Yükleme Talimatı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    1-Arkadaşlar ilk önce vplug dosyasını Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. indiriyoruz
    Not:güncel vplug pluginsi güncel olarak verdiğim linkten indirebilirsiniz
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

2-dosyayı rar dan çıkartarak setupı çalıştırıyoruz..

3-Çalıştıra tıklıyoruz..
    4-Browse butonuna tıklayarak progdvb için c\programfiles\progdvb\plugins tamama tıklıyoruz..
    5-Install tıklıyoruz..
    6- Tamama tıklayınız..
    7-Plugins kalsörü resimdeki gibi çıkacaktır kapatıp progdvbyi çalıştırdığımızda resimdeki gibi yüklemiş olduğumuz vplug 1.8.7.1 göreceksiniz..
    Artık bu yüklemiş olduğunuz plugins sayesinde şifreli kanalları izleyebilirsiniz..
    yapamayan arkadaşların soruları burada cvplanacaktır..

Kolay gelsin..
    hangi şifreli kanallardan bahsediyorsunuz tam olarak anlayamadım burada vermiş olduğunuz plugins 'te hangi şifreler verilmişse o kanalı izleyebilirsiniz hepsini değil.burada yazmış olduğunuz yazı sanki hepsini izleyebilirmişsiniz gibi olmuş onun için açıklama yapayım istedim.saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben zaten hepsi açık yazmadımki ilk yukarıda bi link verdim oraya girip açılanalar açılıyo demek istedim siz yanlış anladıysanız yapcak bişey yok hepsi açık olsa hepsi yazardım orda hepsi yazmıyıo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaşlar.ben plug in dosyaısın son versiyonunu yükledim.vplug 2.3.8.. ama hangi kanalların şifrelerinin çözüldüğüü nasıol bulacağım.yani tek tek kanallara bakıyorum.sadece bir kaç tane çözülmüş.ama baya zaman alıyor.varmı çözülebilen kanal listeleri.yartdımcı olursanızı sevbiniriö.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ben bu plugini win 7 64 bitte prog dvb nin 64 bit olarak çıkan progdvb 6.31.1 versiyonunda çalıştıramadım bu konuda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hangii vplug sürümünü kullanıyosunuz vede plugins klasörğnün içine koydunuz degil mi??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm. bu plugin tam olarak ne oluyor anlayamadım..? şimdi ben kaon uydu cihazıma güncel softcam atarak thordaki animal planet.national geo gibi şifreli kanalları izleyebiliyorum. aynı zamanda bilgisayarıma takılı ss2 dijital kartım var.ve su anda normal kanalları izliyorum. acaba bu plugin denen sey benim uydu cihazıma girdiğim soft cam gibi bişey mi oluyor..?
    kısacası ben bilgisayarımda thordaki digi tv kanallarını seyretmem için hangi yolu izlemem gerekir..?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle bu plugins ne işe yarıyo anlatayım plugins programları aynı kaon uydu cihazında nasıl *** menüsü varsa onun sayesinde şifreli kanlları izleyebiliyosanız skystar 2dede aynı plugins programlarını dvb oynatıcısına yüklüyosunuz izliyosunuz şimdi siz hangi dvb oynatıcıyı kullanıyosunuz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle bu plugins ne işe yarıyo anlatayım plugins programları aynı kaon uydu cihazında nasıl *** menüsü varsa onun sayesinde şifreli kanlları izleyebiliyosanız skystar 2dede aynı plugins programlarını dvb oynatıcısına yüklüyosunuz izliyosunuz şimdi siz hangi dvb oynatıcıyı kullanıyosunuz..
    acıklama için teşekkürler Özgür Erge.progDVB kullanıyorum ama hangi versiyonu bilmiyorum. yanında herhangi bir versiyon rakamı yazmıyor..tavsiyede bulunacagın baska bir program varsa yazabilirsin. thordaki şifreli digi tv kanallarını seyredebilsem yeter

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yok mu yardımcı olabilecek ..?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. linkteki dosyayı indirin ve kurun.. kurarken hedef klasörler diye bir pencere gelecek önünüze orda arama butonuna basın plugins klasörünüzü bulup yükleyecektir daha sonra açılmazsa thor buraya yazın..

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri