Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: V Plug Pluginsini Resim Açıklamalı Yükleme Talimatı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. linkteki dosyayı indirin ve kurun.. kurarken hedef klasörler diye bir pencere gelecek önünüze orda arama butonuna basın plugins klasörünüzü bulup yükleyecektir daha sonra açılmazsa thor buraya yazın..
    teşekkürler Özgür. aksam eve gidince deniycem
    :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

özgür arkadaşım sana bi sorum olacak bende dvbdream 1.4i yüklü tv kartım avermedia galaxy ben bu vplug 2.4.2 kurdum fakat şifreli kanalları seyredemiyorum artı dvbdream açılışında şöyle bi uyarı var couldn't load vPlug's modules,plz run vPlug's installner again.ingilizcem yok ve nasıl çözebilirim.başka arkadaşlardan da tavsiye bekliyorum tşkler herkese

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım benim verdigim pluginstemi yapıyo o hatayı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu linten dosyayı indirin C\windows\system 32 klsörünün içine kopyalayın hata vermez..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla yaptım ama yok gene aynı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. linkteki dosyayı indirin ve kurun.. kurarken hedef klasörler diye bir pencere gelecek önünüze orda arama butonuna basın plugins klasörünüzü bulup yükleyecektir daha sonra açılmazsa thor buraya yazın..
    Özgür linki yenileyebilirmisin..? ancak bilgisayar basına oturup deneme fırsatım oldu.bi baktım ki link calışmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

pardon hata bende.link calısıyomuş. bi deniyim bakalım nolacak...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çalıştı walla . allah senden razı olsun kardeş.
    yalnız birşey daha sormak istiyorum:
    daha önceki msjda da yazmıştım. kullandığım program progDVB ama hangi versiyonu bilmiyorum. yanında versiyon rakamı falan yok. normal kanallarda bir sorun yok ama bu şifreli kanalı tıkladığımda 7-8 sn. kadar bekliyorum acılması ıcın. bu normal mi yoksa bendeki programdan mı kaynaklanıyor? bildiğim kadarıyla en son versiyon bu ProgDVB Power7.7.3
    bunu yuklememın bır artısı olurmu acaba..? yada senın başka bir baslık altında vermıs olduğun "plugins20.01.2010_by_Özgür Erge" yazılımını yuklemelimıyım..?
    cevaplar için şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum benim vedigim plygins yani şifreli kanalları izlemen için gerkli yazılım o dosyayı indir ve pluginsteki ne varsa sil benimkini yükle sorunsuz izlersin progdvb nin 7.7.3 daha stabil açlışıyo yani full sürüm ama prog dvb 6.3 ü yüklersen bazı özlelikleri kullanamzsın çünkü pro versiyon sizde 7.7.3 varsa dedgimi yapın..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkkkkk

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri