Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: V Plug Pluginsini Resim Açýklamalý Yükleme Talimatý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    1-Arkadaþlar ilk önce vplug dosyasýný Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. indiriyoruz
    Not:güncel vplug pluginsi güncel olarak verdiðim linkten indirebilirsiniz
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

2-dosyayý rar dan çýkartarak setupý çalýþtýrýyoruz..

3-Çalýþtýra týklýyoruz..
    4-Browse butonuna týklayarak progdvb için c\programfiles\progdvb\plugins tamama týklýyoruz..
    5-Install týklýyoruz..
    6- Tamama týklayýnýz..
    7-Plugins kalsörü resimdeki gibi çýkacaktýr kapatýp progdvbyi çalýþtýrdýðýmýzda resimdeki gibi yüklemiþ olduðumuz vplug 1.8.7.1 göreceksiniz..
    Artýk bu yüklemiþ olduðunuz plugins sayesinde þifreli kanallarý izleyebilirsiniz..
    yapamayan arkadaþlarýn sorularý burada cvplanacaktýr..

Kolay gelsin..
    hangi þifreli kanallardan bahsediyorsunuz tam olarak anlayamadým burada vermiþ olduðunuz plugins 'te hangi þifreler verilmiþse o kanalý izleyebilirsiniz hepsini deðil.burada yazmýþ olduðunuz yazý sanki hepsini izleyebilirmiþsiniz gibi olmuþ onun için açýklama yapayým istedim.saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben zaten hepsi açýk yazmadýmki ilk yukarýda bi link verdim oraya girip açýlanalar açýlýyo demek istedim siz yanlýþ anladýysanýz yapcak biþey yok hepsi açýk olsa hepsi yazardým orda hepsi yazmýyýo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam arkadaþlar.ben plug in dosyaýsýn son versiyonunu yükledim.vplug 2.3.8.. ama hangi kanallarýn þifrelerinin çözüldüðüü nasýol bulacaðým.yani tek tek kanallara bakýyorum.sadece bir kaç tane çözülmüþ.ama baya zaman alýyor.varmý çözülebilen kanal listeleri.yartdýmcý olursanýzý sevbiniriö.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler ben bu plugini win 7 64 bitte prog dvb nin 64 bit olarak çýkan progdvb 6.31.1 versiyonunda çalýþtýramadým bu konuda bilgi verirseniz sevinirim teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hangii vplug sürümünü kullanýyosunuz vede plugins klasörðnün içine koydunuz degil mi??

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm. bu plugin tam olarak ne oluyor anlayamadým..? þimdi ben kaon uydu cihazýma güncel softcam atarak thordaki animal planet.national geo gibi þifreli kanallarý izleyebiliyorum. ayný zamanda bilgisayarýma takýlý ss2 dijital kartým var.ve su anda normal kanallarý izliyorum. acaba bu plugin denen sey benim uydu cihazýma girdiðim soft cam gibi biþey mi oluyor..?
    kýsacasý ben bilgisayarýmda thordaki digi tv kanallarýný seyretmem için hangi yolu izlemem gerekir..?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

öncelikle bu plugins ne iþe yarýyo anlatayým plugins programlarý ayný kaon uydu cihazýnda nasýl *** menüsü varsa onun sayesinde þifreli kanllarý izleyebiliyosanýz skystar 2dede ayný plugins programlarýný dvb oynatýcýsýna yüklüyosunuz izliyosunuz þimdi siz hangi dvb oynatýcýyý kullanýyosunuz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    öncelikle bu plugins ne iþe yarýyo anlatayým plugins programlarý ayný kaon uydu cihazýnda nasýl *** menüsü varsa onun sayesinde þifreli kanllarý izleyebiliyosanýz skystar 2dede ayný plugins programlarýný dvb oynatýcýsýna yüklüyosunuz izliyosunuz þimdi siz hangi dvb oynatýcýyý kullanýyosunuz..
    acýklama için teþekkürler Özgür Erge.progDVB kullanýyorum ama hangi versiyonu bilmiyorum. yanýnda herhangi bir versiyon rakamý yazmýyor..tavsiyede bulunacagýn baska bir program varsa yazabilirsin. thordaki þifreli digi tv kanallarýný seyredebilsem yeter

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yok mu yardýmcý olabilecek ..?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. linkteki dosyayý indirin ve kurun.. kurarken hedef klasörler diye bir pencere gelecek önünüze orda arama butonuna basýn plugins klasörünüzü bulup yükleyecektir daha sonra açýlmazsa thor buraya yazýn..

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri