Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: V Plug Pluginsini Resim Açýklamalý Yükleme Talimatý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. linkteki dosyayý indirin ve kurun.. kurarken hedef klasörler diye bir pencere gelecek önünüze orda arama butonuna basýn plugins klasörünüzü bulup yükleyecektir daha sonra açýlmazsa thor buraya yazýn..
    teþekkürler Özgür. aksam eve gidince deniycem
    :45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

özgür arkadaþým sana bi sorum olacak bende dvbdream 1.4i yüklü tv kartým avermedia galaxy ben bu vplug 2.4.2 kurdum fakat þifreli kanallarý seyredemiyorum artý dvbdream açýlýþýnda þöyle bi uyarý var couldn't load vPlug's modules,plz run vPlug's installner again.ingilizcem yok ve nasýl çözebilirim.baþka arkadaþlardan da tavsiye bekliyorum tþkler herkese

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým benim verdigim pluginstemi yapýyo o hatayý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. bu linten dosyayý indirin C\windows\system 32 klsörünün içine kopyalayýn hata vermez..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

valla yaptým ama yok gene ayný

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Özgür Erge Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. linkteki dosyayý indirin ve kurun.. kurarken hedef klasörler diye bir pencere gelecek önünüze orda arama butonuna basýn plugins klasörünüzü bulup yükleyecektir daha sonra açýlmazsa thor buraya yazýn..
    Özgür linki yenileyebilirmisin..? ancak bilgisayar basýna oturup deneme fýrsatým oldu.bi baktým ki link calýþmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

pardon hata bende.link calýsýyomuþ. bi deniyim bakalým nolacak...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çalýþtý walla . allah senden razý olsun kardeþ.
    yalnýz birþey daha sormak istiyorum:
    daha önceki msjda da yazmýþtým. kullandýðým program progDVB ama hangi versiyonu bilmiyorum. yanýnda versiyon rakamý falan yok. normal kanallarda bir sorun yok ama bu þifreli kanalý týkladýðýmda 7-8 sn. kadar bekliyorum acýlmasý ýcýn. bu normal mi yoksa bendeki programdan mý kaynaklanýyor? bildiðim kadarýyla en son versiyon bu ProgDVB Power7.7.3
    bunu yuklememýn býr artýsý olurmu acaba..? yada senýn baþka bir baslýk altýnda vermýs olduðun "plugins20.01.2010_by_Özgür Erge" yazýlýmýný yuklemelimýyým..?
    cevaplar için þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dostum benim vedigim plygins yani þifreli kanallarý izlemen için gerkli yazýlým o dosyayý indir ve pluginsteki ne varsa sil benimkini yükle sorunsuz izlersin progdvb nin 7.7.3 daha stabil açlýþýyo yani full sürüm ama prog dvb 6.3 ü yüklersen bazý özlelikleri kullanamzsýn çünkü pro versiyon sizde 7.7.3 varsa dedgimi yapýn..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþkkkkk

Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri