Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: GoldMaster Kullanıcılarına Özel Bir site

Kullanıcı Bilgi Menüsü

goldmaster kullanıcıları için hayırlı olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 yardım

Alıntı taskam Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. buradan goldmaster ile ilgili tüm yazılımlara ulaşabilirsiniz artık site site dolaşmaya son en güncel yazılımlar kanal dosyaları keyler hepsi burada paylaşıma hazır olacak tüm kullanıcılara hayırlı olsun saygılar....
    siteye üye oldum ama yeni konu acamıyorum,herhangi bir yazılım program vs.indiremiyorum (13.06.2007 Tarihi itibariyle Profil Alanınızda doldurulması gereken alanlar var. Lütfen profilinizdeki ek bilgileri doldurduktan sonra forumdan faydalanabilirsiniz..... Profiliniz için tıklayınız)diye uyarı veriyo ama profilde eksık bişey yok.
    goldmaster kullanıcısı olarak siteden yararlanmak istiyorum tesekkurler:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ile ilgili site artık bir forum olmuştur.Yani ilk başta depo olarak düşünülen sitenin formatı 1 aydır degişerek forum haline getirilmiş ve uye olunmadanda Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesinden yararlanılmamaktadır.

Bilginize Soru ve sorunlarınız için o sitede baglantıya geçiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Beyler Üye Olmadan Siteden yararlanamıyorsunuz Bilginize

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bengimuzik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Beyler Üye Olmadan Siteden yararlanamıyorsunuz Bilginize
    Bir üst mesajda belirttim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

GOLDMASTER.TV ADRESİNDE ÜYELERİN KONU ACILIMI VE MESAJ YAZMASI AKTİF DEGİLDİR.TEKNİK BİLGİLER İÇİN Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Adresini Kullanabilirsiniz

üyeler konu acamıyomu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kara_0783 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    GOLDMASTER.TV ADRESİNDE ÜYELERİN KONU ACILIMI VE MESAJ YAZMASI AKTİF DEGİLDİR.TEKNİK BİLGİLER İÇİN Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Adresini Kullanabilirsiniz

üyeler konu acamıyomu?
    Arkadaşım uyeler konu acıyor açamasa onca konu olurmu orada.O site daha önce depo seklinde oldugu için öyleydi Formatı degişti
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım uyeler konu acıyor açamasa onca konu olurmu orada.O site daha önce depo seklinde oldugu için öyleydi Formatı degişti
    vallaha acamadım hic bir seyde dowland edemiyorum üye oldugum halde.devamlı uyarı veriyo üyelerin konu acması yoktur diye şaşırdım kaldım!!

(13.06.2007 Tarihi itibariyle Profil Alanınızda doldurulması gereken alanlar var. Lütfen profilinizdeki ek bilgileri doldurduktan sonra forumdan faydalanabilirsiniz..... Profiliniz için tıklayınız)diye uyarı veriyo sürekli ama profilde eksık bişey yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kara_0783 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    vallaha acamadım hic bir seyde dowland edemiyorum üye oldugum halde.devamlı uyarı veriyo üyelerin konu acması yoktur diye şaşırdım kaldım!!

(13.06.2007 Tarihi itibariyle Profil Alanınızda doldurulması gereken alanlar var. Lütfen profilinizdeki ek bilgileri doldurduktan sonra forumdan faydalanabilirsiniz..... Profiliniz için tıklayınız)diye uyarı veriyo sürekli ama profilde eksık bişey yok.
    Arkadaşım kullandıgın Goldmaster modelini girersen sorun düzelir profilini doldurmamışsın

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri