Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Top 20 Hakkında!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bence bu listenin amacı sürekli olarak bir şekilde foruma katılan,mesaj yazan elinden geldiği kadar paylaşım yapmaya çalışarak foruma canlılık getiren arkadaşların bir nebzede olsa onore edilmesidir.Benim nacizane fikrim bu listenin kaldırılmamasıdır.Aynı zamanda liste kalktığı zaman insan yadırgıyor.
    Bu liste su anda sat olan forumlarda yok( eski olan forumlar) Biz 2.5 yıldır ilk bastan beri koydugumuz için kaldırmadık sebeb ise pratiklik acısından iyi oluyor ve sitede guzel bir gorunumu var.Sonucta populer konular ve mesajlar cıkıyor hemen.Konu gorundugumu zaman herkes konuya gitme sansı oluyor

Bu listeyi kaldırmayacaz ama belki 2.5 yıl sonra top 5 e düşürme bilinmez
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkur ederiz
    rica ederim ustalar benim içimden geleni samimiyetle açıklıyorum ve bu forumda yeni yeni üye'ye ve çok önceden üye'ye kayıtlı arkadaşlar olsun birlik ve beraberlik içinde en iyisini Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. layık görüyorum

!!! güzele ne yakışmaz canım !!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sunucuya ek özellikler eklenmiştir.Ana sayfa acılımında top 20 olsa dahi su an sorun olmadıgı için top 20 tekrar konmuştur.

Bilginize
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri