Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: nextwave YE-10000XFTA yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart nextwave YE-10000XFTA yardım

benim nextwave YE-10000XFTA uydum var bundaki sorun cihaz otomatik olarak bütün kanalları siliyor yani hafızayı sıfırlıyor ekranda sadece menü bölümü açık kalıyor arattırma yapınca kanalları tekrar buluyor cihazı servise gönderdim yapıldı dendi ama aynı problem yine var cihaz açıkken olmuyor kapatınca sıfırlıyor açınca sadece menü çıkıyor ne yapmam gerek yeni yazılım yüklesek düzelirmi acaba TŞK.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

lütfen cevap yazarmısınız

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı açıkgöz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    benim nextwave YE-10000XFTA uydum var bundaki sorun cihaz otomatik olarak bütün kanalları siliyor yani hafızayı sıfırlıyor ekranda sadece menü bölümü açık kalıyor arattırma yapınca kanalları tekrar buluyor cihazı servise gönderdim yapıldı dendi ama aynı problem yine var cihaz açıkken olmuyor kapatınca sıfırlıyor açınca sadece menü çıkıyor ne yapmam gerek yeni yazılım yüklesek düzelirmi acaba TŞK.
    bu cihazlarda bu durum sık sık rastlanılan durum degildir bu yeni yazılımda çare olacagını zannetmem donanımsal arıza çözüm teknik servis

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dance nextwawer 10000xaft

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu optik burak tarafından (12-01-2008 Saat 06:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazılım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar yukardaki likten alırsınız yazılım nextwawer10000xaf yazılım yükleme yapıldığında birdağa yazılım almazsa ve com1 hata verirse benim yazılım yükleyin düzelecek lodarla1com bağlantısı yapmayın dosyayı seç yükle direk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next 10000 xfta sadece kırmızı ışık yanıyor.. Yazılım alıyor ama cihaz hala açılmıyor..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri