Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/5 ÝlkÝlk 12345
46 sonuçtan 41 ile 46 arasý

Konu: Nextvision C Board Tps Au Ok Polsat Ok Yazýlýmlarý (09.10.2007)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý HCakir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

( Bi de adamlara hesap veriyoruz ya Haspinalllah )
    I have seen that you know how to write English..
    Is this something that I don't have to understand?
    Se me rice c' aritt' ... A Ro i appiglia' arete te ce manno subito

Hi Friend Chiul Alegher
    Konu luana86 tarafýndan (14-10-2007 Saat 00:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhaba ;
    cihazýmda strrem yazýlýmý vardý kurukafa attýktan sonra sorunsuz olarak v12.c1.a5 yazýlýmýný yükledim. Kanal listem doðal olarak uçtu. 2 mb sunny kanal editoru ile forumda verilen son kanal listesini atmaya çalýþýyorum ancak %22 ye gelince fail diyor ve yüklemiyor. Bu konuda acil yardým lütfen.
    Not: Þu an için turksatý manuel tarama yaptým kullanýyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ozgurguler Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merhaba ;
    cihazýmda strrem yazýlýmý vardý kurukafa attýktan sonra sorunsuz olarak v12.c1.a5 yazýlýmýný yükledim. Kanal listem doðal olarak uçtu. 2 mb sunny kanal editoru ile forumda verilen son kanal listesini atmaya çalýþýyorum ancak %22 ye gelince fail diyor ve yüklemiyor. Bu konuda acil yardým lütfen.
    Not: Þu an için turksatý manuel tarama yaptým kullanýyorum.
    Hotbirdüde taratýp tps au yu test edermisiniz ?

Hatanýn çözümü ; Kabloyu ters çevirip deneyin !

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kabloyu ters çevirip kanal yükleme yapabildim bu bilgi için teþekkürler,
    test etmemi istemiþtiniz ama test olumsuz yazýlýmý yüklediðime piþman oldum
    streem yazýlýmda sorunsuz çalýþýyordu bir arkadaþ bu konuda streem çalýþmayabilir ama bu yazýlým çalýþýr dediði için yükleme yaptým ama durum içler acýsý kesinlikle çalýþmýyor
    zaman ayarým dendiði gibi 0 da. streem yazýlýmýndan farklý olarak yapmam gereken ek bir iþlem var ise bildiriniz ki konuyu okuyanlar benim eksik yaptýðým bir iþlem var ise yalnýþ izlenime kapýlmasýnlar aksi halde kimse yüklemesin yazýlým sorunlu
    emeðinize teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sunny yazýlýmý ve streem yazýlýmý çalýþýyor ancak bu yazýlýmlar çalýþmýyor arkadaþlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ozgurguler Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kabloyu ters çevirip kanal yükleme yapabildim bu bilgi için teþekkürler,
    test etmemi istemiþtiniz ama test olumsuz yazýlýmý yüklediðime piþman oldum
    streem yazýlýmda sorunsuz çalýþýyordu bir arkadaþ bu konuda streem çalýþmayabilir ama bu yazýlým çalýþýr dediði için yükleme yaptým ama durum içler acýsý kesinlikle çalýþmýyor
    zaman ayarým dendiði gibi 0 da. streem yazýlýmýndan farklý olarak yapmam gereken ek bir iþlem var ise bildiriniz ki konuyu okuyanlar benim eksik yaptýðým bir iþlem var ise yalnýþ izlenime kapýlmasýnlar aksi halde kimse yüklemesin yazýlým sorunlu
    emeðinize teþekkürler
    sunny yazýlýmý ve streem yazýlýmý çalýþýyor ancak bu yazýlýmlar çalýþmýyor arkadaþlar
    Tamam anlaþýldý !

Konu kapanmýþ ve taþýnmýþtýr !

Sayfa 5/5 ÝlkÝlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri