Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/12 ÝlkÝlk 1234567891011 ... SonSon
112 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Þehitlerimize Bir Mesaj Yazalýmmý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart inþallah buralara bir þeyler yazmak zorunda kalmayýz

inþallah buralara bir þeyler yazmak zorunda kalmayýz þehitlerimize Allah'dan rahmet kederli ailelerine de sabýrlar diliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yapmayýn yaw arkadaþlar...þimdi delirecem yaw.....þehitlerimiz için sadece 9 mesajmý yazýlmýþ 25000 üyesi olan bi forumda???kimse size aðýr aðdalý laflar yazýn demedi ki...içinizden geleni yazýn Allah aþkýna....delirecem yaw.....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

pkk ya binlerce nalet olsun sehitlerimizin yeri cennetolsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þehitlerimizin yakýnlarýna allah sabýr versýn bu olylarýn ustune gýdýlmelý hep býrlýkte

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mehmet07 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hrant öldürüldüðünde yAYIn akýþýný keSEN ancak 13 þehidimizden sonra DANSöz oynatan kanallara hrant öldürüldüðünde '' hepimiz hrantýz hepimiz ermeniyi z'' diyerek sOKaða cýkýp 13 þehidimizde evde oturan umrusamayan insanlara ve hrant'a 13 þehitten daha fazla üzülen bütün insanlarý kýnýyorum
    tebrikler arkadaþým tam yerinde ve bizler için çok anlamlý bi yazý yazmýþsýn mehmetciklerimiz þehit oluyo bu ulke uruna medya ise bazý olaylarý daha ustun tutuyo medyayý ve hukumetý þiddetle kýnýyorum hep beraber bu olaylarýn ustune gýtmelýyýz terore lanet olsun

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart þehitler ölmezzzzzzzzzzz

Sayin vekil,

Bugün Þýrnak’tan gelen 13 kahraman Mehmetciklerimizin alçakça, haince ve bir o kadar þerefsizce þehit edildiði kara haberini öðrenmiþ bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaþý olarak bu hain saldýrý yapan ve onlarý her fýrsatta ve her ortamda destek verip savunan yandaþlarýna nefret þiddetle lanetler yaðdýrý bu maili yazmak gereksimi duymuþ olup size bir çaðrýda
    Bulunup ricada bulunmak istiyorum.

Gerçektende sizde birazcýk olsun haysiyet þerefiniz vede gururunuz var ise atalarýmýzýn deyimiyle sizler “ekmek yediginiz tekneye pisleyen “ insanlar olarak bu devletin ödemiþ olduðu milletvekili maaþýný kabul etmez vede köpekliðini, uþaklýðýný ve avukatlýðýný yapmýþ olduðunuz hain ve þerefsizler sürüsünün yanlarýna Kuzey Irak a daðlara çýkýp birazcýk olsun cesaretiniz ve yüreðiniz var ise düþman olarak gördüðünüz Türkiye Cumhuriyeti vede onun mehmetciklerine karsi mertçe savaþmaya davet ediyorum.

Artik yeter!!!
    Bu milletin sabiri taþmak üzeredir. Yapacaksanýz adam gibi milletvekilliði yapin. Terbiyessiz hainler vede köpek sürüsü nankör karaktersiz vede þahsiyetsiz insanlar.
    Soruyorum size, bu güne kadar kaç defa bir þehit ailesi vede mehmetcik Cenazesinde bulunup kaç acili ailenin acýlarýný paylaþtýnýz söyler misiniz hain þerifsiz nankör küstah herifler?

Bu ülkeyi bu ülkenin güvenlik görevlisini düsman göreceksiniz, her fýrsatta hainlere savunup terör destek verip sonrada bu milletin ödemiþ olduklari vergiler ve düþman gördügünüz devletin meclisine girip nimetlerinden yararlanacaksiniz. Nankörlügün bu kadarina pes!!

Bu güzel ülkemde kürt-türk ayrýmý yoktur. Bir egeli olarak Hakkari’de caný yanan bir kürt kardeþimiz olduðimda en az kendi canýmýz yanmýþ gibi acýsýný hissediyor vede acýlarýný paylaþýyor üzüloyoruz.
    Tek sorun sizler gibi sözde aydýn geçinen küstah þerefsizler vede hainler halki kýþkýrtýp
    sözde kürt halkini savunduðunu söyleyip o bölgedeki suçsuz günahsýz kundakdaki ve beþikteki bebeklerimizi, savunmasýz kadýnlarýmýz ve ihtiyar yore halkýmýzý katleden eli kanlý katilleri savunup onlarýn avukatlýðý ve uþaklýðýný yapan sizlersiniz.

Bugün 13 adet Mehmetcik’imiz alçakça ve haince þehit edildi. Sizlerin ne gibi bir tepki vereceginiz bu türk milleti merakla beklemektir. Nedense ne zaman sinir ötesi bir harekat yapýlðýnda buna tepki gösterip akan kanýn durmasý gerektgini söyleyecek kadar küstahlaþýp kardeþ kanýndan söz edecek kadar haddinizi aþan beyanlarýnýzý basýn yayýn ve medya organlarýndan izliyoruz.

Cenabi allahin izniyle biz türk milleti bunlarin üstesinde gelecek güçteyiz ve size saðduyuya vede aklý selime elinizi vicdaniniza koyarak bu hainlik ve festalýklardan vaz geçip gerçek kardeþliðe davet ediyoruz. Yoksa Allahýn izniyle siz ve sizin gibi ziyniyette olanlar hainler vede küstah þerefsizler KAHRAMAN MEHMETCIKLER TARAFINDAN GEBERECEKSINIZ ve emekleriniz kursaklarýnýzda kalacaktýr.

Bu türk milleti gerekirse yeni bir kurtuluþ savaþý vermeye her zaman hazýr olup sakýn ola sabrýmzý sýnamaya kalkmayasýnýz. Ilk once sizin gibi hem bu devletin parasini yiyip hem bu devlete ve aziz türk milletine karþý hainlik vede ihanet içinde bulunmanýza izin veren T.C
    Þahsiyetsiz basiretsiz ve hain hükümetinde kabahat….
    Bu yüce türk milletinin sabrýný taþýrmayýn. Eðer gerekirse TBMM’ye girmesini yüce meclisimizin içindeki hain, nankör vede ihanetkâr bu milletin ekmeðini ve nimetlerinden yararlanýp bu milleti her zaman sýrtýndan vurup daima kalleþlik içinde olan þahsiyetsiz insanlardan arýdýrmasýnýda çok iyi bilir.

Dostluk vede gerçek kardeþliðe inan en derin duygularýmla selamlýyor akli selime vede gerçek kardeþlige davet ediyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Azerbaycandan Turk Kardeslerimize Derin Huzunle Bassagligi Dileyirik.sehidlerimize Allahdan Rehmet Dileriz.kabirleri Nurla Dolsun.vatan Sagolsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hepsine Allah Rahmet mekanýný Cennet eylesin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

OLUR YA BÝR ÇATIÞMADA ÖLÜRSEM
    ARKAMDAN YAS TUTMAYIN
    BIRAKIN,TOPRAÐIMDA RAHAT ÝÇÝNDE YATAYIM
    BEDENÝMDEN KOMANDOMU ÇIKARMAYIN
    ONLAR BENÝM GURURUMDUR
    BOTLARIMI ÇIKARMAYIN
    ONLAR NÝCE YOLLAR AÞACAK
    ÞEHÝT OLURSAM SIRAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇECEK
    ELÝMDEN TÜFEÐÝMÝ ALMAYIN
    O BENÝM NAMUSUMDUR
    ÖLÜNCE MEZARIMA SEMBOL OLACAK
    YARAMIN KANINI SÝLMEYÝN
    AHÝRETTE HESABI SORULACAK
    GÖÐSÜMDEN KÖR KURÞUNU ÇIKARMAYIN
    O BENÝM MADALYAM OLACAK..

beraber görev yaptýgým þehit arkadasým j.komando er.MURAT DOGAN'ý ve tüm sehitleri rahmetle anýyorum ruhlarý þadolsun mekanlarý cennet olsun....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ÞEHÝT VASÝYETÝ

Gene hangi dua’yý okudun anne,
    Vurulduðum yerde güneþ açtý
    Yine mi aðlýyorsun anne,
    Cennetime yaðmur yaðdý

Üzülme anne aðlama, sýrtýmdan yedim kurþunu kalbimden deðil.
    Öylece duruyor hayallerim, vataným þerefsizlere yar deðil.

Ýzin günümde be anam.
    Yârime mektup yazdým o gün.
    Kýnalý ellerinin kokusunu özledim demiþ,
    Bir kalp çizip içine de þafaðýmý yazmýþtým.

Birliðe döndüðümde erkenden yatmýþ,
    Gece beni bir üç nöbetine uyandýrmaya gelen çavuþla
    Rüyamda seni gördüðüm ve beni uyandýrdýðý için tartýþmýþtým.

Sýký giyin oðlum, hasta olma sakýn ve paran varmý diye soruyordun
    Bende her zamanki gibi var anne diyordum, var.
    Hiç olmadý be anam, hiç olmadý
    Nasýl isterdim, ardýmda bir yar birde ana býrakmýþtým.

Sað olsun tertibim cemil memleketinden tütün getirmiþ, sigarasýz kalmýyorduk.

O gece birlikte gittik nöbete.
    Yolda bana "Sanki bu gece bir þeyler olacak" der gibi bakýyordu
    Ama yiðitti söylemiyordu.
    Nöbeti devraldýðýmýzda garip bir sýzý çöktü benimde içime.
    Sanki terli terli su içiyor, seni üzüyordum be anam, öyle bir þeydi iþte.

Nasýl oldu anlamadým!
    Cemil " yere yat " dediðinde çoktan yerde bulmuþtum kendimi.
    Anlamadým vurulduðumu, sýcacýk bir þey hissettim sýrtýmda
    Terliyordum, sanki yaz gelmiþ öðlen sýcaðý çökmüþtü tepeme.

Dudaklarým kurudu birden
    Cemil " dayan " diyordu, ama aðlýyordu
    Gözyaþlarý yüzüme damladýðýnda verdim son nefesimi.

Ýþte o an sana ilk ihanetimi ettim anne.
    Önce atalarým, sonra yârim canlandý birden gözümde.
    Hoþ gör be anam, kýzma. Bende baba olacaktým
    Daha adýný bile koymamýþtýk oðlumuzun, iki ay vardý doðmasýna.

Bilmiyorum duyuyor musunuz sesimizi
    Korkmayýn, aðlamayýn, gurur duyun.
    Vasiyetimizdir.
    Öyle evlatlar yetiþtirin ki, adlarý Mehmet, soyadlarý Þehit olsun.

Alýntý

Sayfa 2/12 ÝlkÝlk 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri