Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/12 ÝlkÝlk 123456789101112 SonSon
112 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Þehitlerimize Bir Mesaj Yazalýmmý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

allah mekanlarýný cennet eylesin ölenlere rahmet yakýnlarýna baþsaðlýðý diliyorum.allah sabýrlar versin...

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hepsinin yattýðý yer nur mekanlarý cennet olsun.
    Bu terör örgütlerini lanetliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hepsinin yattýðý yer nur; mekanlarý cennet olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sizleri ve sizden onceki sehit olan kahraman mehmetcikleri bizler hicbirzaman unutmayacagiz..mekaniniz cennet olsun...sizlerin sayesinde bu ulke ayakata hepinizden Allah razi olsun..nur icinde yatin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

allah mekenlarýný cennet eylesin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Allahtan rahmet kederli ailelerine de sabýr diliyorum.Asker vurulunca deðil unutulunca ölür.Bize düþen onlara her zaman dua ederek unutmadýðýmýzý göstermektir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart yýl 1994...

Alýntý newceri Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    OLUR YA BÝR ÇATIÞMADA ÖLÜRSEM
    ARKAMDAN YAS TUTMAYIN
    BIRAKIN,TOPRAÐIMDA RAHAT ÝÇÝNDE YATAYIM
    BEDENÝMDEN KOMANDOMU ÇIKARMAYIN
    ONLAR BENÝM GURURUMDUR
    BOTLARIMI ÇIKARMAYIN
    ONLAR NÝCE YOLLAR AÞACAK
    ÞEHÝT OLURSAM SIRAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇECEK
    ELÝMDEN TÜFEÐÝMÝ ALMAYIN
    O BENÝM NAMUSUMDUR
    ÖLÜNCE MEZARIMA SEMBOL OLACAK
    YARAMIN KANINI SÝLMEYÝN
    AHÝRETTE HESABI SORULACAK
    GÖÐSÜMDEN KÖR KURÞUNU ÇIKARMAYIN
    O BENÝM MADALYAM OLACAK..

beraber görev yaptýgým þehit arkadasým j.komando er.MURAT DOGAN'ý ve tüm sehitleri rahmetle anýyorum ruhlarý þadolsun mekanlarý cennet olsun....
    Yukarýdaki þiiri yazan arkadaþ hakkari dað komando tugayýndan bir þehidimiz. Þehit düþtüðünde cebinden bu þiir çýkmýþ. O vakit biz þýrnak ikizler komando taburunda idik. Herkesin burnundan soluduðu zamanlardý.Þiir, komutanlarý ve askerleri çok etkilemiþti. Dilden dile bu þiir bize de geldi. Belki bütün güneydoðuyada yayýlmýþtýr. þimdi okuyunca afalladým. afyonlu idi yanlýþ hatýrlamýyorsam þehit arkadaþ. Yaþasa idi þu an 33-34 yaþlarýnda olacaktý. ölen kimsenin eremiyeceði yüksek mertebeye ulaþýyor allahýn izni ile. ama ya geride kalanlar? þehitlerimizin ailelerini kim teselli edecek? Murat doðanýn annesi 14 yýldýr yanýyor. Kim söndürecek? Birde oðlunu kaybeden anne ve babanýn, eþ ve çocuklarýn, Tv ekranlarýnda daðdaki pkk yý destekleyenlerin tbmm de "onlar bizim kardeþlerimiz" demesinden nasýl etkileniyorlardýr. Bizim bile kanýmýza dokunurken onlar kimbilir hangi acýlarla kavruluyordur. allahýn cezasýný imralýda besleyip uzantýlarýný tbmm ye sokan zihniyet demokrat lýðýndanmý yoksa kasýtlýmý bunu yapar? Birileri bu iþten iyi para kazanýyor. Güçlü birileri bu iþten büyük rant elde ediyor. sonunda milleti silah la sokaða dökecekler.
    allah tüm þehitlerimize rahmet etsin bizleri þefaatlerine nasiptar etsin. kalanlara gani gani sabýrlar versin. Umarým bU pkk illetinden kurtulur ve bu itleri destekleyenleri meydana çýkarýr hesabýný sorarýz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar Þehitlerimizi böyle yazmakla nereye kadar gideceðiz ki.Onlar zaten Cennet le mükafatlandýrýldýlar.Bizlere düþen kederli ailelerine Allahtan sabýrlar dilemek ve bir Fatiha okumak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu ülkenin savunucularý olan þehitlerimizin ruhu þad olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þehitlerimizi rahmetle anýyorum ruhlarý þad olsun mekanlarý cennet olsun.
    ailelerine Allahtan sabýrlar diliyorum

saygýlar
    yanýklarda iz býrakmaz

Sayfa 3/12 ÝlkÝlk 123456789101112 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri