Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: LNB ne Kadar KESİLİR ''RESİMLİ AÇIKLAMA'' burada

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşklr deneyelimmi acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Saçma bir uygulama arkadaşlar. Lbn üreten fabrikalarda bir sürü elektronik mühendisi var, uzun inceleme ve deneyler sonrası yüzde yüz verimlilik alındıktan sonra üretime geçiliyor. Öyle kesmekle verimlilik artsa, üretici firmalar tarafından daha kısa bir şekilde dizayn edilerek üretilirdi. Daha iyi verim alacağım derken LBN den olmayın. Paranız boşa gitmesin. Naçizhane benden hatırlatması.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:49: ha konuyu kestin neyi kestin sen ilk kişi misin kesen????
    ne işe yarıyor nasıl oluyor biraz ahiret sorusu oldu ama!!!!!
    birazdaha aydınlatırsan sevinirizzz
    ben; levent86

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sakın ha parabolde ve ofsette de hiç bir işe yaramaz yorumlara kanmayın LNB satanlara yardımcı olmak için düzenlenmiş bir oyundur. İmalatta bu na benzer pek çok detaylar laboratuarlarda denenerek ürün imalatına geçilmektedir.Paranızı boş yere harcamayın. randımanın artmasını istiyorsanız kaliteli LNB ye parayı kıyıp alacaksınız.reklam olmasın diye marka belirtmiyorum.bilgilerinize.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım türkiyede ürertilen 150cm den sonrakı canaklar fazla yayvandır.canagın odaklama uzaklığıfarklıdır .lnb nin odakladığı noktada canagın tamamını okuyamaz.mesela 170cm canak 150cm miş gibi calışır.lnb nin koniğine dokunmamak şartıyla kesilir ve canağın tamamını okutmuş oluruz.her lnb kesilmez.kesik lnb ofsetlerde netice vermez.iyi seyirler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı afacan-1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım türkiyede ürertilen 150cm den sonrakı canaklar fazla yayvandır.canagın odaklama uzaklığıfarklıdır .lnb nin odakladığı noktada canagın tamamını okuyamaz.mesela 170cm canak 150cm miş gibi calışır.lnb nin koniğine dokunmamak şartıyla kesilir ve canağın tamamını okutmuş oluruz.her lnb kesilmez.kesik lnb ofsetlerde netice vermez.iyi seyirler..
    Merhaba arkadaşa aynen katılıyorum ben şahsen bir yıl önce bu kesme işlemini denedim faydasını gördüm. Astra 1.60 antende kullandım sinyalde hatırı sayılır bir artış oldu Lütfen bu konuda bilmeden yorum yapmayalım. Saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

resim var paylaşım için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben kayseride oturuyorum diseqc motor ayarlamam için 36 doğu eutelsat w4 e çevirmem gerekiyor 90lık çanakla bu uyduyu yakalayabilir miyim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu konuda bilgisi olanlar bana mesaj atabilir mi acaba

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mustafa038 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben kayseride oturuyorum diseqc motor ayarlamam için 36 doğu eutelsat w4 e çevirmem gerekiyor 90lık çanakla bu uyduyu yakalayabilir miyim
    12508 h 2278 yada 12511 h 4340 bu frekanslardan ayar yapabilirsin dostum kayseriden 90 lık çanak bu tp leri kurtarır .

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri