Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: LNB ne Kadar KESÝLÝR ''RESÝMLÝ AÇIKLAMA'' burada

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tþklr deneyelimmi acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Saçma bir uygulama arkadaþlar. Lbn üreten fabrikalarda bir sürü elektronik mühendisi var, uzun inceleme ve deneyler sonrasý yüzde yüz verimlilik alýndýktan sonra üretime geçiliyor. Öyle kesmekle verimlilik artsa, üretici firmalar tarafýndan daha kýsa bir þekilde dizayn edilerek üretilirdi. Daha iyi verim alacaðým derken LBN den olmayýn. Paranýz boþa gitmesin. Naçizhane benden hatýrlatmasý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

:49: ha konuyu kestin neyi kestin sen ilk kiþi misin kesen????
    ne iþe yarýyor nasýl oluyor biraz ahiret sorusu oldu ama!!!!!
    birazdaha aydýnlatýrsan sevinirizzz
    ben; levent86

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sakýn ha parabolde ve ofsette de hiç bir iþe yaramaz yorumlara kanmayýn LNB satanlara yardýmcý olmak için düzenlenmiþ bir oyundur. Ýmalatta bu na benzer pek çok detaylar laboratuarlarda denenerek ürün imalatýna geçilmektedir.Paranýzý boþ yere harcamayýn. randýmanýn artmasýný istiyorsanýz kaliteli LNB ye parayý kýyýp alacaksýnýz.reklam olmasýn diye marka belirtmiyorum.bilgilerinize.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým türkiyede ürertilen 150cm den sonraký canaklar fazla yayvandýr.canagýn odaklama uzaklýðýfarklýdýr .lnb nin odakladýðý noktada canagýn tamamýný okuyamaz.mesela 170cm canak 150cm miþ gibi calýþýr.lnb nin koniðine dokunmamak þartýyla kesilir ve canaðýn tamamýný okutmuþ oluruz.her lnb kesilmez.kesik lnb ofsetlerde netice vermez.iyi seyirler..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý afacan-1 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým türkiyede ürertilen 150cm den sonraký canaklar fazla yayvandýr.canagýn odaklama uzaklýðýfarklýdýr .lnb nin odakladýðý noktada canagýn tamamýný okuyamaz.mesela 170cm canak 150cm miþ gibi calýþýr.lnb nin koniðine dokunmamak þartýyla kesilir ve canaðýn tamamýný okutmuþ oluruz.her lnb kesilmez.kesik lnb ofsetlerde netice vermez.iyi seyirler..
    Merhaba arkadaþa aynen katýlýyorum ben þahsen bir yýl önce bu kesme iþlemini denedim faydasýný gördüm. Astra 1.60 antende kullandým sinyalde hatýrý sayýlýr bir artýþ oldu Lütfen bu konuda bilmeden yorum yapmayalým. Saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

resim var paylaþým için teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben kayseride oturuyorum diseqc motor ayarlamam için 36 doðu eutelsat w4 e çevirmem gerekiyor 90lýk çanakla bu uyduyu yakalayabilir miyim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu konuda bilgisi olanlar bana mesaj atabilir mi acaba

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mustafa038 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben kayseride oturuyorum diseqc motor ayarlamam için 36 doðu eutelsat w4 e çevirmem gerekiyor 90lýk çanakla bu uyduyu yakalayabilir miyim
    12508 h 2278 yada 12511 h 4340 bu frekanslardan ayar yapabilirsin dostum kayseriden 90 lýk çanak bu tp leri kurtarýr .

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri