Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: Dsm 3000 nit uydu bulucusu kullananlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 31 Dsm 3000 nit uydu bulucusu kullananlar

merhaba dsm 3000 nýt uydu bulucusunu kullanan arkadaþlar
    1-þu an üzerindeki yazýlýmöý 3.43 dür
    2-3.44 yazýlýmýnýn çýktýgý ifade ediliyor
    3-yazýlýmý çýkaran faruk beye telefonla ulaþýlamýyor
    4-yazýlým sitesinde de yo
    5-faruk beye ulaþýp yeni yazýlýmý alan arkadaþlar varsa 3.44 yazýlým ve yazýlým atma programýný meyille gönderebilirlermi
    6-ayrýca varsa üzerindeki 3.43 yazýlým ve yazýlým atma programýnýda meyille gönderebilirmisiniz
    cevaplarýnýzý bekliyorum saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ne fark varmýþ yeni yazýlýmda?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sn güngör ustam bende onun için yazýlým istiyorum faruk beye ulaþýp alabilirsen memnun olurum saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý blade Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sn güngör ustam bende onun için yazýlým istiyorum faruk beye ulaþýp alabilirsen memnun olurum saygýlar
    Kardeþ elindeki cihazda NIT modunda direkt arama yaparken ara sýra oluþan donmalar ,Arama iþleminin F4 tuþuna atanmasýyla engellenmiþtir. Link sorunlu olduðu için Güncelleme ve kalibrasyon gibi iþlemlerini cihazýný kýsa bir süre firmaya göndererekte yaptýrabilirsin. Faruk Bey ve Cengiz Bey konuyla yakýndan ilgililer...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sn güngör arkadaþým bu üzerindeki 3.43 ile yeni çýkan 3.44 yazýlýmý alýp meyille gönderme imkanýn varmý
    uydu arama moduna gelip uyduyu buldugunda kanal uydu yazýyordu zaten bunda nsaýl donma oluyordu farketmedim þimdi dediðin gibi uydu arama iþi F4 tuþuna basýp aramamý yapacagýz biraz cevabýný açarmýsýn teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yeni yazýlým þu an elimde yok. Cengiz hocadan haber bekliyorum. gönderdiði takdirde en kýsa sürede paylaþým olacaktýr. Bana aktarýlaný sizinle paylaþtým. beklemedeyim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tedþekkürler bilgine ustam saygýlar heber bekliyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri