Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/9 İlkİlk 123456789 SonSon
87 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: TopField Yazılımlarla İLGİLİ TUM SORUNLARINIZI BURADA YAZIN

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tinki Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm.topfield tf3000ci cihazım var.bunun için goldmaster 9400ci yazılımlarının uygun olduğu söyleniyo.bu konuda bilgisi olan var mı
    Evet doğru söyleniyor...tf den goldmastera çevirim yazılımı atıp...gm 9400 jcı yazılımlarını kullanabilirsiniz...sevgilerimle...

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler tarantino.bi bakiim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam jci olduğuna eminmisin.gönderdiğin linkte 9400ci ve 9400 vci var? hangisi olur acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

CI yazanı yükle. J harfi juna tabanlı olduğu anlamına gelir. kolay gelsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam bu işte acemiyim seni de yoruyorum.yapacağım ilk iş o yazılımı atmak mı yoksa öncesinde başka bişey varmı? nebiliyim kuru kafa falan bişeyler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ilk olarak yukarıdaki verilen likten en üstteki çevirme yazılımını yükle sonrasında goldmaster bölümünden güncel 9400 CI yazılımını yüklersin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan kardeş.yazdıkların benim içinmiydi acaba? yukarıdaki linkten kastin ne acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tarantinonun vermiş olduğu linkteki çevirme yazılımıları senin işini görecek. tabiki yazdıklarım sana cevaptı.

link burda Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar ben TF3000CI Pro olan cihazıma güncel yazılım arıyorum yalnız hepsini denedim atamadım cihaz gm9400cı yazılımını atmaya çalışırken yarıya kadar geliyor yarıda kalıyor peki bu cihazların güncel yazılımı yoksa uyducular nasıl birşey yüklüyor acil cvp

Sayfa 6/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri